sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

MH - Závod požárnické všestrannosti

Na páteční schůzce došlo vzhledem k nemocem ke změnám. Konečná domluva byla, že tedy pojede pouze družstvo starších doplněné dvěma členy mladších.

Po příjezdu jsme zjistily pořádí startu, proběhl nástup. Do startu ještě zbývalo cca 1,5 hodiny a tak jsme si šli sednout do vytopené Avie a trávily čas hraním her. Na start jsem přišly přesně akorát, takže nebyl ani moc čas na velkou nervozitu a družstvo ve složení Martin Tryner, Zuzka Hřebíková, Eliška V, Jirka Bílý a Petr Hron vyrazilo do terénu. Už když jsem viděl, že naše družstvo příbíhá v těsném závěsu za předchozím družstvem tak jsem si říkal, že by to mohlo docela dobře dopadnout (družstva starovala s odstupem 4 minut).Nakonec děti hlásí že předchozí družstvo doháněli skoro pořád, celková čekací doba byla skoro 7 minut a že neměly nikde jinde trestné body než na střelbě.

Po doběhnutí všech družstev jsme šly s napětím zjistit pořádí a naše družstvo obsadilo krásné páté místo z 24 družstev startujících v této kategorii a zajistilo tak také 5 místo z 18 sborů.

Jako doprovod a morální podpora se zúčastnily: Lucka Hřebíková, Zdenka Vořechová, Michal Špaček, Jaroslav Špaček st. a na stanovišti jako rozhodčí Josef Štětka

K výbornému výsledku gratuluju.

 

[11.10. 2008 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Na startu (zleva Martin Tryner, Jirka Bílý, Petr Hron, Zuzka Hřebíková a Eliška V) Krátce po doběhnutí v cíli  Jirka přebírá diplom  Soutěžní družstvo 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Bačkora je pokrývka hlavy (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru