sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Závod požárnické všestrannosti 10.10.2009 v Chaloupkách

 

 

 

V sobotu 10.10 se účastnila 2 družstva MH (1x starší a 1x mladší) v rámci celoroční hry Plamen závodu požárnické všestrannosti, který se tentokrát konal v Chaloupkách.

Počasí ráno hrozilo deštěm ale naštěstí se v průběhu dne vylepšilo. Po příjezdu na místo azjištění pořadí už soutěžící očekávali kdy na ně přijde řada.

Nejdříve byla na řadě kategorie mladší a naše družstvo šlo na start s číslem 5 ve složení Kačka Zajíčková, Anetka Šťastná, Petra Bílá, Majda Zajíčková a Jakub Kutina. Po doběhnutí do cíle mají 11 bodů za střelnu, 7 za zdravovědu a 1 za topografii a tak odhadujeme možné umístění a po vyhodnocení se naše družstvo umísťuje na 10 místě ze 17 hlídek startujících hlídek.

Poté došlo na klategorii starších a naše dužstvo se startovním číslem 4 ve složení Zuzka Močušová, Zuzka Hřebíková, Eliška V, Jirka Bílý a Petr Hron vyráží na trasu. Po návratu mají poměrně dobrý čas a 5 bodů za střelbu. Při vyhodnocení získávají 7 místo z 28 startujících hlídek, což je vzhledem ke konkurenci velmi slušné umístění, nicméně nestřelené špalíky přesto evidentně mrzí.

Po vyhlášení výsledků okolo 14-té hodiny soutěž končí.

Závod v Chaloupkách byl pořadatelsky velmi dobře připravený včetně zajištění občerstvení.

Děkuji členům sboru Z. Vořechové, V. Vořechovi a J. Štětkovi za pomoc při ZPV.

[10.10. 2009 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Obě družstva na nástupu Družstvo mladších je připraveno ke startu Mladší startují Družstvo starších na startu Starší vybíhají  Občerstvovací stanice Srandy s hrací deskou Jakub přebírá diplom za 10-té místo Zamyšlený Jakub Zamyšlený Jirka Starší na vyhlášení výsledků Sestava mladších Družstvo starších - kluci asi nic netuší Družstvo starších (Petr Hron, Jirky Bílý, Zuzka Hřebíková, Zuzka Morčušová,) Výsledková listina kategorie mladší Výsledková listina kategorie starší 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Petr a Pavel jsou ženy (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru