sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

8.-9.6. Okresní kolo hry Plamen a 14.6. Noční soutěž mladých hasičů v Hýskově

8. a 9. června se mladí hasiči z Malých Přílep zúčastnili okresního kola hry Plamen v Hýskově. Hra Plamen má dvě soutěžní kola, podzimní a jarní. Navíc se do celkového hodnocení zahrnuje kronika dokládající celoroční činnost mladých hasičů. Z podzimní části, která se skládala ze štafety požárních dvojic a závodu požárnické všestrannosti, si naše družstva držela dobré průběžné pozice, ze kterých se dalo útočit na stupně vítězů. V Hýskově měly Malé Přílepy zastoupení ve všech věkových kategoriích. Přípravka soutěžila pouze v disciplínách štafeta 4x60m s překážkami a požární útok. Svým výkonem si zaslouženě odvezla 1. místo. Mladší a starší žáci bojovali i ve štafetě CTIF a požárním útoku CTIF. Ve velké konkurenci 13 týmů se mladším podařilo obsadit bronzovou příčku. Starší žáci skončili na okresní soutěži na výborném 4. místě z celkového počtu 12 zúčastněných družstev.

Na víkendový maraton se navázalo Noční soutěží 14.6. opět v Hýskově. Přípravka nenašla lepšího soupeře a opět vybojovala stupeň nejvyšší. Mladší obsadili se dvěma družstvy 13. a 15. místo z 20 týmů. Starším patřila příčka 5. z celkových 19 zúčastněných. Ze strany vedoucích děkujeme všem rodičům za pomoc a podporu, bez kterých by soutěže s 30 dětmi neměly tak pohodovou a rodinnou atmosféru.