sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

MH Soutěž ve Stradonicích 5.9.2015

Na letošní soutěži jsme se chtěli vyvarovat drobných časových čekání oproti minulému roku a tak mladí hasiči startrovali hned po dosoutěžení dospěláckých družstev.

I přes pečlivou přípravu jsme zapomněli přivézt plato a tak soutěž probíhala na přírodním podkladu. Celé klání s drusžtvy Hýsková probíhalo v přítelské atmosféře, jelo se na jeden a to náš stroj ( trochu zátěžový test před soutěží na Přílepech).
Letos se nám opět dařilo a u mladších jsme skončili na prvním a druhém místě a ve starších také na prvním místě. Vyhlášení výsledků a převzetí medaile už byla jen třešnička na dortu.

[5.9. 2015 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Zvednutí koše po ukončení pokusu Příprava družstva starších na platě Jaksi jsem zapomněli plato tak se soutěžilo v přírodních podmínkách, což nikomu nevadilo. Tým mladších staruje na břehu Berounky A tady se chystají starší na svůj pokus MíŠ a Bětka na proudech A starší si peláší pro dobrý čas Ocenění medailemi za druhé místo v kategorii mladších Ocenění starších za první místo Skupinová fotka všech družstev našeho sboru na Berounce A o tyto mediale se soutěžilo I mladší z A týmu se snaží uspět Vašek se soustředí na svoje výkony Jedna u našich nejmenších hasiček Betynka neomylně připojuje béčko na stroj Ocenění družstva mladších A stříbrnými medailemi Skupinová fotografie (bez části, která stihla odejít před koncem) Rozdělení cen probíhá někdy složitě ale pokud možno spravedlivě. I další družstvo dělí výhru Dělení se nevyhnulo ani družstvo starších 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná čtyři a pět (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru