sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Zahájení nového ročníku kroužku MH -info pro rodiče

Vážení rodiče

Letošní ročník mladých hasičů (MH) bude probíhat shodně jako v minulých letech každou středu. Mladší žáci se budou scházet od 17:00 hodin a starší od 18:15. Sraz bude za dobrého počasí na hřišti, za špatného počasí nebo v zimě v hasičárně.  Zrušení pravidelného kroužku bude včas avízováno.

O místě srazu pravidelných schůzek , plánovaných soutěžích a odjezdech na soutěže se budeme snažit informovat zejména prostřednictvím našich webových stránek www.sdhmp.cz v sekci Nejbližší události (akce které se týkají dětí budeme na začátku označovat MH-).  

Na všechny soutěže musí mít děti s sebou oblečení tak aby měli zakryté kotníky ( libovolné tepláky, elasťáky a pod) a soutěžní dres nebo tričko s dlouhým rukávem a sportovní obuv.  Doplňkové oblečení a svačinu dle počasí a typu soutěže. 

Současně budeme na rozdíl od minulých ročníků potřebovat pro každého mladého hasiče vyplnit „Vyjádření zákonných zástupců ke zdravotnímu stavu dítěte“ (formulář je ke stažení na našem webu www.sdhmp.cz v sekci Download hned první položka nebo bude k vyzvednutí u vedoucích). Toto vyjádření bude platit po celý ročník a naopak nebudeme potřebovat potvrzení o bezinfekčnosti před okresními soutěžemi. V sekci Download je také seznam přidělení soutěžních dresů a jejich čísel.

Úhradu kroužku MH za ročník 2015/2016 činí 500,- kč na ročník. Platbu je možné uhradit převodem na účet  č.ú.  395826359/0800, variabilní symbol uvést rodné číslo (v případě platby za dva členy postačí jedno z rodných čísel) a do komentáře případně doplnit jméno nebo jména MH nebo  v hotovosti  u vedoucích.  Úhrada platby postačí do 10.prosince 2015.

 

Michal Špaček (mob: 606 654 867, email:  spacek@proalarm.cz )

Josef Štětka (mob: 724 293 006 nebo 602 503 796, email: pepikstetka@seznam.cz )

 

[2.9. 2015 - Špaček Michal]

Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Eva byla žena (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru