sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

MH-Noční soutěž v Hýskově 12.6.2015

Po vybudování základny jsme mohli zahájit plánování jak na soupeře. Tentokrát se sešlo přesně 21 dětí, takže nemusíme doplňovat družstva a všichni si zasoutěží.

Na soutěži jsme se mohli poprvé ukázat v nových dresech.
Soutěžní sestavy:
Družstvo mladší A (koš-Kačka Špačková, B na stroj-Deniska Ryndová, B spoj-Adélka Kšírová, Rozdělovač Vojta Radechovský a Míša Stehlíková, levý proud-Adam Rynda a pravý proud-Žofka Radechovská)
Družstvo mladší B (koš-Bětka Kkunclová, B na stroj-Jirka Biskup, B spoj-Dominik Polák, rozdělovač-Matěj Hron a Lukáš Soukup, levý proud-Pavlík Kšír a pravý proud-Lukáš Mejstřík)
Družstvo starší (koš-Matěj Špaček, savce-Majda Zajíčková, stroj-Martina Stehlíková, béčka-Honza Šup, rozdělovač-Kačka Zajíčková, levý proud-Julča Baštová a pravý proud-Julča Melicharová)

Jako první proběhlo klání přípravky to se nás až tak netýkalo a vlastní závodění začalo až družstvy mladších, kde jsme měli hned dvě družstva. Ani jeden pokus se neobešel bez zádrhelu, zejména u družstva B jsem po odstartování zjistil, že jsou na platě osamocené spojky pravého proudu a naopak na levém proudu že jsou oba kluci a řeší kdo to vlastně bude dělat.
Nakonec jsme si vybojovali družstvo A místo páté s časem 32,01 a družstvo B místo deváté s časem 49,46.
Po vyhlášení začala soutěž starších družstev už konečně za tmy. Neomylně jsme si vylosovali jedničku. Na zadku všechno hezky klaplo a tak voda dohnala holky na proudu, kde se Julča Baštová chvilku prala s proudnicí a tak jsme pár vteřin ztatili a útok dokončili s časem 24,40, takže bylo jasné, že budeme do poslední chvíle čekat, kdo všechno nás přeskočí. Nakonec se ale podařilo jen dvěma družstvům udělat lepší čas a tak na nás vyzbylo hezké třetí místo.
Ráno jsme v klidu posnídali, zbalili stany a zázemí a nakonec ještě Honza Blahovec otevřel pro děti u řeky zmrzlinu, tak jsme se s letošní soutěž rozloučili s porcí zmrzliny. 

Kontrolní otázka: Kdo z dětí si spletl proud v družstvu mladších B?

[22.6. 2015 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Nástup družstev Příprava družstva B Naše mladší áčko na startu Předání ocenění mladším Tak nějak to vypadalo u terčů Večerní atmosféra Předání ocenění a medailí za umístění na třetím místě v kategorii starší Předání ocenění a medailí za umístění na třetím místě v kategorii starší Výsledková listina kategorie mladších Výsledková listina kategorie starší Na hiřišti došla zmrzlina a tak Honza Blahovec neváhal a otevřel pro děti stánek u jezu Pochutnání na zmrzlině 
Komentáře

Michal (24.6. 2015 - 11:40 )
Jasnačka je to tak. Dost mně to zarazilo, když si těch spojek nidko nevšímal :-)

Ivana (24.6. 2015 - 07:42 )
Lukáš :-)Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Eva byla žena (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru