sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

MH soutěž v Karlštejně 20.9.2014

Do Karlštejna jsme letos vyrazili jen s jedním družstvem a to starších. V pátek před soutěží jsem postupně odškrtával, kdo je z mladších nemocný, kdo nemůže a když už mi zbývalo k obtelefonování jen pár  dětí a měl jsem 3 děti, které můžou tak bylo jasné, že letos sestavu mladších dohromady nedáme.
Na místě jsem hned Hýskovákům nahlásil, že jsme se rozhodli jim dát šanci na umístění v mladších protože v posledních soutěžích se nám dařilo víc než jim a že to bude drahý :-)
Na soutěži se šlo celkem 12  družstev, z toho jedna přípravka, čtyři družstva mladších a sedm družstev starších žáků. Při losování si Martina vybrala číslo 2 a tak bylo jasné, že budeme po ukončení pokuse čekat jak se povede ostatním. 

Družstvo soutěžilo v sestavě: Matěj Špaček-koš, Majda Zajíčková-savce, Martina Stehlíková-stroj, Honza Šup-béčka, Kačka Zajíčková-rozdělovač, Julča Melicharová-levý proud a doplňovala z mladších Kačka Špačková na pravém proudu.
Příprava v pohodě v času ( určitě by větší pohodě přispělo počítání času na přípravu neřešit a taky zpochybňování možné pomoci družstvu vedoucím kolektivu) a mohlo se startovat. Už na platě jsem viděl, že Julča chvilku zaváhala a šla z plata později ( naopak překvapivě Kačka Š. šla z  plata skoro hned i s kotoučem v ruce, což jsem ani moc nepředpokládal). Ale to by pořád nemuselo hrát roli, ale Kačce Zajíčkový se nepodařilo dostatečně připojit levý proud na rozdělovač a připojovali až na místě s mírným problémem. Martina na stroji dobře reagovala a nepustila vodu dokud nebylo vše připojené. A tak byl čas útoku na nástřikové terče 35,93 s a bylo jasné, že pomýšlet na nějaké dobré umístění lze jen stěží a Hýskov už byl o vteřinu před námi. Nicméně i ostatních družstev taky byla občas nějaká chyba a nakonec se lepší čas povedl jen družstva z Tmaně. Po doběhnutí posledního družstva jsme překvapivě skončili na třetím místě, takže do sbírky přibyl zase jeden pohár i když jen bronzový.
Po ocenění družstev jsme vyrazili k domovu těšit se na soutěž v Tlustici, kam pojedem zase ve stejné sestavě.

Pro soutěživé: Co si mohou navzájem stejného říci dva členové na poslední (skupinové fotce), kteří se nedotýkají země když se navzájem představují na rozdíl od ostatních členů?

[20.9. 2014 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Nástup soutěžních družstev Zázemí časomíry Příprava na platě Příprava na platě Jdeme do toho Jdeme co to jde Rozdělovač a pravý proud už je v akci Martina sleduje dění v předu a čeká až bude moct poslat vodu Rozvinuté vedení a Kačka dopojuje proud - ale jinak proudy máme krásně natažený A můžeme tam poslat vodu A to je náš čas na nástřikový terče se kterým moc spokojeni nejsme Nástup na předání cen Vedení soutěže předává ceny Dobře to dopadlo a třetí místo s radostí berem Dobře to dopadlo a třetí místo s radostí berem Dobře to dopadlo a třetí místo s radostí berem A tady je skupinovka soutěžního družstva 
Komentáře

Michal (21.9. 2014 - 09:22 )
Ahoj, Jasně Ivanko máš u mně tatranku, k dispozici ve středu v hasičárně nebo až se potkáme.

Ivana (21.9. 2014 - 01:08 )
Seznamovací dialog u těchto dvou slečen vidím asi takto: "Ahoj, já jsem Katka." "Ahoj, já jsem také Katka."Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná šest bez tří (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru