sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

MH - Branný závod v Žilině u Bratronic 12.4.2014

Zahájení letošní sezóny jsme letos provedli soutěží ZPV v Žilině pořádané v rámci Kladenské ligy.
Soutěže se účastnila dvě družstva mladších ve složení :
Družstvo A: Julča Baštová, Matěj Špaček, Adam Rynda, Honza Kučera a Kačka Špačková
Drusžtvo B: Bětka Kunclová, Adélka Kšírová, Adam Šimek a Deniska Ryndová
A družstvo starších ve složení:
Martina Stehlíková, Kačka Zajíčková, Majda Zajíčková, Julča Melicharová a Filip Melichar.
a doprovod Josef Štětka, Zděnka Vořechová, Vojta Morčuš, Michala Ryndová, Jarda Rynda a Michal Špaček
Soutěž byla v duchu Závodu požárnické všestrannosti s úkoly: střelba ze vzduchovky, překonání překážky na laně, topografie, požární prostředky, hasební prostředky, odznaky odbornosti, druhy ohňů, uzly a zdravověda.
V kategorii mladších se nám tentokrát nezadařilo a museli jsme se spokojit s dvanáctým místem ( celkem z 18 družstev a 13 hodnocených) a naopak starší zahájili letošní sezónu úspešně pohárovým umístěním na třetím místě.
zase jsem si užíval při vyhlašování ten pocit očekávání,kdy se s každým vyhlášeným místem postupně zvyšuje umístění :-)
I když neúspěch v řadách mladších bylo zklamání, doufáme, že si  za 14 dní v Braškově vylepšíme reputaci :-)
V mězičase jsme vyrazili z mladšíma vyhledat blízkou kešku, ale kouzlo lesa zvítězilo, keškolov se záhy zvrhnul na soutěž ve stavbě domečků. Domečky jsou v příloze, kdo má chuť napsat, který domeček se nejlíp líbí, může podpořit svého favorita v diskuzi.
Druhá kontrolní otázka, na jedné fotce zapracoval fotošotek  a zcela přemazal jednoho soutěžícího, kdo pozná tajemného soutěžícího bude sladce odměněn.

[12.4. 2014 - Špaček Michal]

Fotogalerie

O tyto poháry se bojovalo Nástup soutěžních družstev při zahájení soutěže Družstvo mladších B na startu - Adélka, Bětka, Deniska a Adam Š. Mladší B v běhu Mladší A na startu - Julča, Matěj, Kačka, Adam R. a Honzik Mladší A v běhu Vedoucí Hýskova trochupotrápil Kačku. Domečky k hodnocení-soutěžící Deniska R. Domečky k hodnocení-soutěžící Bětka Domečky k hodnocení-soutěžící Adélka Domečky k hodnocení-soutěžící Julča a Kačka Domečky k hodnocení-soutěžící Julča ( stihla pracovat na polečné stavbě i na svém domečku) Domečky k hodnocení-soutěžící klučičí skupinka Matě, Adam R. a Adam Š. Družstvo starších běží do cíle, fotošotek nám smazal jednoho z členů týmu. Starší běží do cíle s očekáváním umístění. Nástup na předání cen Diplom za kategorii mladších přebírá Julča Diplom a pohár za třetí místo s radostí přebírá Martina Část družstva starších bez fiktivního pátého člena 
Komentáře

Michal (22.4. 2014 - 22:15 )
Michala to vyjádřila hezky. Na to že stavba domečků vůbec nebyla v plánu, protože cílem výletu bylo hledání kešky a ke stavbě se to překlopilo zcela nečekaně, tak si to děti nakonec užily. V sobotu pojedem na další soutěž, tak jestli bude chvilka času zkusíme udělat náhradní keškovýlet.

Michala (22.4. 2014 - 16:52 )
Hlasuji pro všechy domečky, byla jsem přítomna reálu. Mé hodnocení od foto domečku č.1 Deniska stavěla sama, domek pod střechou a pozemek jasně vytyčen.č.2 Bětka také stavěla sama, domek též pod střechou, ta kontura střechy stojí za povšimnutí!!!!č.3 Adélka též stavěla sama, dlouhá příjezdová cesta značí, že navštěva se má na co těšit, co je malé to je útulné!!!!! č.4 společný domek Kačky a Juldy, každá svůj malý pokojík, velkou společnou halu, bazén a ovocný sad to svědčí o poradě dvou zkušených holek, opravdu pěkné detaily!!! č.5 opět domek Juldy a Kačky. č.6 a tady pánové Matěj, Adam a Adam asi stavení nízkoenergetické!!! Důležitej prvek ovšem je, ta garáž min pro tři sporťáky, který by si jistě každý takový malý lump přál!!!! Tím mé vysvětlení, které jsem pochytila při odposlechu těchto krásných staveb. Všem palec na horu :-)

Ivana (18.4. 2014 - 16:51 )
Hlasuji pro společný domeček Julči a Kačky.

Filip Melichar (14.4. 2014 - 19:42 )
to je ta závist :D :pPřidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná pět bez dvou (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru