sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

MH - ZPV Podbrdy 12.10.2013

I když v pátek počasí hrozilo deštěm a zimou tak sobotní počasí celkem přálo.

Na závody do Podbrd jsme odjeli vozidlem Avie (řídil Lukáš Konvalinka a dozor v kabině nad družstvy mladších si vzala na starost Zděnka). Starší jeli se mnou autem.

Na braňák šli jako první mladší družstvo B ( Kačka Špačková, Adélka Kšírová, Bětka, Kunclová, Lukáš Soukup a Žofinka Radechovská) a o něco později družstvo A (Julča Baštová, Matěj Špaček, Adam Rynda, Honza Kučera a Vojta Radechovský ).

Obě družstva dělali co šlo a po krátkém odpočinku se šlo na štafety požárních dvojic ve stejném složení, pouze  v družstvu B Lukáše Soukupa nahradila Denisa Ryndová. I ve dvojičkách se áčku povedlo zaběhnout bez trestných bodů na rozdíl od starších, kterým se podařilo získat 20 trestných vteřin za přešlápnutí hadice.

Mladší si už pak mohli jít odpočinout do tepla a starší ještě čekal běh. Do cíle překvapivě celý tým dovedl Filip. I v běhu byly chybičky a tak ve starších asi úplně dobré umístění nebude.

Pauzy mezi čekáním na soutěže trávili děti v odpočívárně a nebo na hřišti, kde jim Jarda Rynda zorganizoval vybíjenou.

Netrpělivě čekáme na výsledky zejména družstva mladších a po vyhlášení výsledků jsme příjemně překvapeni hezkým čtvrtým místem z celkem 19 soutěžních hlídek (15 kolektivů), družstvo B na třináctém místě.  Do předání cen ještě nebyly výsledky starších a tak s každým místem od konce už počítáme, že budeme my a nakonec jsme příjemně překvapeni s umístěním na 11 místě ( obávali jsme se horšího výsledku)

 Soutěžní otázka - kdopak to asi motá hadici na fotce 18?

 

[26.10. 2013 - Špaček Michal]

Přiložené soubory

Výsledková listina kategorie mladší žáci
Výsledková listina starší žáci

Fotogalerie

Na startu mladší A - ještě neví jak bude vlastně trať dlouhá Mladší B na startu Mladší B už odstartovali Příprava mladších A ke startu ZPV Příprava mladších A - rozcvička Mladší B už se blíží do cíle Mladší B běží k cíli Bětka s Kačkou už jsou téměř v cíli Mladší A vystartovali Mladší A běží do cíle Mladší A na štafetě požárních dvojic Mladší A dvojičky Mladší A dvojičky - malá nehoda při doběhu i startu Mladší A ve dvojičkách u hydrantu Honza s Matějem u hydrantu při dvojičkách Dvojičky mladší po doběhu Dvojičky mladší B po doběhu Kdo to asi motá hadici? Starší se připravují ke startu ZPV Starší na startu Chvilku půjdeme, tady ještě nejsme moc vidět Starší dobíhají do cíle překvapivě v čele s Filipem Nástup soutěžních družstev Nástup naše družstva Nástup naše družstva Julča přebírá diplom za 4. místo Julča si nese diplom Filip přebírá diplom za 11. místo Společná fotka všech tří družstev Družstvo starších Družstvo starších Družstva mladších Družstva mladších - kdo udělá větší srandu 
Komentáře

Michal (30.10. 2013 - 13:36 )
Ahoj, správná odpověď, cenu ještě vymyslim :-)

Ivana (30.10. 2013 - 07:44 )
Řekla bych, že je to Káťa :-)Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Prase je zelenina (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru