sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

MH - Soutěž O putovní pohár SDH Malé Přílepy 14.9.2013

V sobotu 14.9.2013 pořádal náš sbor již 7. ročník soutěže mladých hasičů za účasti celkem 10 družstev ( z toho 5 v kategorii mladších a 5 v kategorii starších) za pěkného slunečného počasí.
V kategorii mladších se povedlo sestavit dvě soutěžní družstva
Družstvo A: Adam Šimek (koš), Lukáš Soukup (B na stroj), Pavlík Kšír a ve druhém útoku Domink Polák (druhé B), Vojta Radechovský a Míša Stehlíková (rozdělovač), Adélka Kšírová a ve druhém pokusu Bětka Kunclová (levý proud) a Denisa Ryndová (pravý proud)
Družstvo B: Julča baštová (koš), Matěj Špaček (B na stroj), Žofka Radechovská ( druhé B), Adam Rynda a Honza Kučera (rozdělovač), Bětka Kunclová a ve druhém útoku Adélka Kšírová ( levý proud) a Kačka Špačková (pravý proud)
V kategorii starších bylo družstvo v sestavě:
Jirka Bílý (koš), Majda Zajíčková (savce), Martina Stehlíková (stroj), Petra Bílá (béčka), Filip Melichar (rozdělovač), Andrea Jungmanová (levý proud) a Kačka Zajíčková (pravý proud).
I přesto že se našim družstvům celkem dařilo, tak první místa v obou kategoriích obsadila družstva ze Sloupu a naše družstva se musela spokojit s druhým místem.

Děkujeme sponzorům, hasičům z Hýskova za zapůjčení stroje ve druhém kole, hasičům z Chyňavy za zajištění dodávky vody a všem kdo se podílely na organizaci a pořádání soutěže.


Výsledková listina:
Kategorie mladší:
 

pořadí družstvo čas
1 Sloup A 18,37
2 Malé Přílepy B 31,67
3 Sloup B 32,16
4 Malé Přílepy A 38,00
5 Hýskov 48,22


Kategorie starší    :

 

pořadí družstvo čas
1 Sloup 14,12
2 Malé Přílepy 19,65
3 Hýskov 24,05
4 Záluží 24,72
5 Jánská 29,59

 

 

 

 

[14.9. 2013 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Kiosek Registrace Nástup soutěžních družstev Soutěžní družstvo Malé Přílepy A na startu Mladší A na startu Družstvo Malé Přílepy A v útoku Přílepy mladší B v útoku Mladší Přílepy B v útoku Příprava na platě družstva Malé Přílepy starší Starší v útoku Nástup na předání cen Nástup na předání cen Poháry k ocenění družstev Výsledky obou kol Oceněné družstvo mladších Malé Přílepy Oceněné družstvo starších Soutěžní družstva Přílep Soutěžní družstva Přílep kategorie mladší Soutěžní družstva Přílep kategorie starší 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Jabko a hruška je ovoce (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru