sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

4.9.2011 - MH-VII.ročník Memoriálu Jaroslava Zajíčka -Sloup u Davle

4.9.2011 se dvě naše družstva mladých hasičů účastnila VI. ročníku Memoriálu Jaroslava Zajíčka ve Sloupu u Davle.
Složení soutěžních družstev:
kategorie mladší: Petra Bílá ( koš), Kačka Špačková a Lukášekoukup (béčka), Martina Stehlíková a Matěj Špaček (rozdělovač), Adam Rynda (levý proud) a Honzík Kučera (pravý proud)
kategorie starší: Jirka Bílý (koš), Matůš Malík (savce), Jakub Kutina (stroj), David Kocman (béčka), Petr Hron (rozdělovač), Eliška V (levý proud) a Kačka Zajíčková (pravý proud)
dospělý doprovod: J. Štětka, V. Vořech, Z Vořechová, Z. Morčušová, Z. Hřebíková, V. Morčuš a M. Špaček
Soutěže se účastnilo celkem 8 soutěžních družstev.
V prvním kole naše družstvo mladších skončilo s časem 39,05 sec ( určitě bude co zlepšovat) a družstvo starších s časem 34,08 sec ( i tady je dostatek prostoru pro zlepšení). Nejlepší družstvo po prvním kole je  favorit soutěže Kostelec nad Černými lesy s časem 22,48 sec.
V druhém kole si mladší zlepšují svůj čas na 32,91 sec a následně starší zlepšují čas na 33,24 sec ( starším okamžitě po nasátí vody začala jet stříkačka jen na 3 válce a nezbylo než jen sledovat jak to dopadne). Šanci na umístění na medailovém místě definitevní maří posledním útokem dnešní soutěže družstvo Sloup B s časem 26,37 sec a tím odsouvají naše družstva na čtvrté a páté místo. Absolutním vítezem je Kostelec nad Černými lesy s časem 19,69 sec.
Závod se odehrává na místním dětském hřišti a tak volný čas tráví děti na houpačkách, největší zájem je stejně jako loni o malování na obličej a tak všichni z mladšího družstva se postupně mění v obličeji téměř k nepoznání.
Po vyhlášení výsledků a sbalení odjíždíme k domovu. Ještě zbývá v hasičárně podělit soutěžící o těžce vysoutěžené ceny a mužeme se těšit na další soutěž - tentokrát na domácí půdě v Malých Přílepech.
Na závěr je nutné poděkovat Sloupu za hezkou a pohodovou soutěž.

 

Výsledková listina
č. družstvo 1.pokus 2.pokus umístění
1 Hřebeč A 41,14 33,80 6
2 M.Přílepy B (mladší) 39,05 32,91 4
3 Sloup C 35,03 N 7
4 M.Přílepy A (starší) 34,08 33,24 5
5 Hřebeč B 72,57 41,41 8
6 Sloup A 26,72 25,09 2
7 Kostelec nad Černými lesy 22,48 19,69 1
8 Sloup B 48,64 26,37 3

 

[6.9. 2011 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Nástup družstev při zahájení soutěže Martina, Petra a Kačka malá Kačka diváci  příprava družstva mladších na první pokus Jakub, Petr a Kačka mladší při prvním pokusu mladší při stříkání na terče ( Adam a Honzík) příprava družstva starších na první pokus starší na startovní čáře starší při prvním soutěžním pokusu putovní pohár této soutěže Lukášek mladší na startovní čáře při druhém pokusu Martina a Matěj s rozdělovačem Jirka s Matúšem dělají nevím přesně co :-) příprava starších na druhý pokus starší při druhém pokusu starší při útoku mašina jede na tři válce malování na obličej - Petra malování na obličej - Martina malování na obličej - malá Kačka malování na obličej - Lukášek malování na obličej - Honzík malování na obličej - Matěj malování na obličej - Adam povedená partička malování na obličej - Kačka malování na obličej - Petra, malá Kačka a Martina nás nevyfotíš :-) předání cen - starší předání cen - mladší  skupinovka 1 skupinovka 2 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná šest bez tří (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru