sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

MH-Okresní kolo hry Plamen na Vižině 4.6.2011

Letošní jarní kolo hry Plamen se konalo na fotbalovém hřišti na Vižině.
Za náš sbor se soutěže účastnilo jedno družstvo mladších (Martina Stehlíková, Iga Knapík, Jan Kučera, Kateřina Zajíčková, Petra Bílá, Adam Rynda, Matěj Špaček) v PÚ s časem 38,09 (3 místo)
a jedno družstvo starších (Jiří Bílý, Matůš Malík, Albert Vodička, Jan Lapáček, Petr Hron, Eliška V, David Kocman) v PÚ s časem 33,12 (5. místo)
Složení štafet požárních dvojic:
mladší: Jan Kučera, Matěj Špaček, Adam Rynda, Kateřina Zajíčková a Martina Stehlíková s časem 90,84 sec (4. Místo)
starší: Jan Lapáček, David Kocman, Petr Hron, Jiří Bílý a Matůš Malík s časem 77 sec. (9.místo)
Složení 4x60m překážek
mladší: Kateřina Zajíčková, Matěj Špaček, Adam Rynda a Martina Stehlíková (pokus nedokončen)
starší: David Kocman, Eliško V, Matůš Malík a Jiří Bílý s časem 54,53 sec. (5.místo)
Po celém soutěžním klání se družstvo mladších umístilo celkově na 9 místě ze 13(hodnocení dle sborů) a družstvo starších na 6 místě z 19 (opět hodnocení dle sborů).
S ohledem na umístění z branného závodu z podzimu si obě družstva citelně polepšila. Krom drobných chybiček byly výkony obou družstev dobré.
Soutěž byla hezky připravená, letos poprvé nebyla součástí jarního kola soutěž dorostenců a tak nebyl problém umožnit soutěžním družstvům opakování soutěžního pokusu v požárním útoku.

Děkuji všem vedoucím a "hlídačům malých draků" za pomoc.
 

[23.6. 2011 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Nástup soutěžních družstev Matůš a Jirka ve štafetě požárních dvojic Honzík Kučera na štafetě požárních dvojic Matěj a Adam - tak kterej si vezmeš? Kačka a Martina ve štafetě požárních dvojic Příprava družstva mladších na první pokus požárního útoku Mladší na startu Družstvo mladších v útoku Někteří z mladších (Adam)  umí stříkat proudnicí i bez držení proudnice David na kladině ve štafetě 4x60 Eliška skáče přes překážku Matůš s hasičákem Družstvo starších v požárním útoku Starší na platě v rozběhu Starší mají nastříkáno Příprava mladších na druhý pokus v požárním útoku Mladší útočí Mladší mají nastříkáno ve druhém pokusu Příprava starších na platě na druhý pokus v požárním útoku Starší útočí Bylo teplo a tak bylo ochlazení vítané Martina převzala diplom za 9. místo Jirka přebírá diplom za 6. místo Skupinovka - soutěžní družstva Skupinovka - celá výprava kromě Zuzky Hřebíkový ( stojí za fotoaparátem) 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná čtyři a pět (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru