sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

12.9.2010 Sloup u Davle soutěž v PÚ

Po sobotním úspěchu na domácím poli jsme se rozhodli vyrazit na soutěž pořádanou SDH Sloup u Davle. Jednalo se opět o soutěž v požárním útoku a prakticky stejnými pravidly jako soutěž na Přílepech (pouze hodnocení soutěžících probíhá najednou a stříká se na nástřikové terče).
Cestou do Sloupu nás navigace trochu prohnala, ale na místo jsme dorazili včas a tak bylo možné v klidu postavit lavičky, stánek a zajistit registraci.
Po nástupu bylo rozlosování a mohlo se začít.
V prvním pokusu zaběhli mladší spíš průměrný čas 32:67 ( byl problém u rozdělovače a Martina si při běhu pohmoždila palec) a tak bylo možné očekávat zlepšení. První pokus starších hasičů byl velmi pěkně rozběhnutý, ale jakmile měly být nastříkany terče stříkačka vypověděla poslušnost - někdo vypnul benzín, i když při přípravě pro mladší byl zapnutý. Pro družstvo velké zklamání, pro mně velké poučení pro příště. Viníka jsme nijak neřešili, hlavní chyba byla v kontrole stříkačky na platě. Původní plán udělat v prvním útoku slušný čas a ve druhém pokusu jít na risk tímto padla.
Ve druhém pokusu se povedlo družstvu mladších zlepšit čas na 27:47 a Jakub plní slib, že při času pod 28 skočí do kádě. Druhý útok se celkem povedl i družstvu starších s časem 23:98. Výborný výkon předvedlo družstvo Kostelce nad černými lesy s časem 18:71
Zaběhnuté časy nakonec zajistily družstvu starších 3.místo (po zjištění umístění ani Roman neodolal a navštívil káď) a družstvu mladších 4. místo z celkového počtu 13 soutěžních družstev, což je vzhledem ke konkurenci velmi pěkné umístění a za našimi družstvy zůstala krom jiných všechna družstva Sloupu i vítěz loňského a předloňského kola SDH Zličín.
Celá soutěž byla velmi hezky organizovaná a probíhale bez sebemenších problémů. V rámci soutěže měli Sloupští zajištěnu i malířku na obličej, která postupně proměnila řadu soutěžících k nepoznání.
Děkuji za pomoc s dopravou a pomocí při soutěži všem zůčastněným.

[16.9. 2010 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Jirka a Matúš hýří před soutěží optimismem Matěj a Roman Nástup soutěžních družstev Milda Příprava mladších na základně a fanoušci z řad starších Mladší v útoku Družstvo starších při prvním pokusu V průběhu soutěže se nám některé děti postupně mění - Denda V průběhu soutěže se děti postupně mění - Anetka V průběhu soutěže se děti postupně mění - Roman V průběhu soutěže se děti postupně mění - Jirka V průběhu soutěže se děti postupně mění - Martina V průběhu soutěže se děti postupně mění - Adam Jakub po druhém útoku skočil po zjištění času do kádě Starší se připravují k útoku Starší v útoku Napjaté očekávání výsledku Roman při balení hadic Družstvo starších se umístilo na pěkném třetím místě 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná šest bez tří (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru