sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

11.9.2010 Soutěž O Putovní pohár SDH Malé Přílepy

4. ročník soutěže " O putovní pohár SDH Malé Přílepy" probíhal jako již tradičně na dětském hřišti za účasti osmi soutěžních družstev. Letošní ročník byl poprvé rozdělen na samostatné hodnocení mladší a starší kategorie a účastnila se ho družstva Malých Přílep, Hýskova, Žiliny, Hřebče a Oseku. Počasí nám přálo a tak soutěž probíhala za teplého slunečného počasí v pohodě a bez žádného zádrhele. Třešničkou na dortu bylo umístění našich družstev na prvním místě v obou kategoriích.
Chtěl poděkovat jednak soutěžícím a jejich vedoucím za účast, předvedené výkony a skvělé chování.
Za zajištění ozvučení starostovi Chyňavy p. Kšírovi a za zajištění dodávky vody Martinovi Kůřilovi z Chyňavy.
A v neposlední řadě všem pomocníkům z řad našeho sboru, kteří se aktivně podíleli na přípravě a pořádání této soutěže pro mladé hasiče. Bez této pomoci by nebylo možné tuto soutěž uspořádat.

[15.9. 2010 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Nástup soutěžních družstev Starosta SDH J. Štětka vítá soutěžní družstva MH Hýskova v útoku MH Hýskov mají splněno Družstvo ze Žiliny se připravuje na platě Družstvo mladších z Malých Přílep si připravuje základnu Malé Přílepy mladší v útoku Tak myslíš, že už to spojíme? Malé Přílepy mladší mají nastříkáno Družstvo Oseku doplněné hasiči ze Hřebče Malé Přílepy starší si připravují základnu k útoku Malé Přílepy starší na startu Asi jim to ještě srovnám. Máme výborný čas Malé Přílepy mladší druhý pokus Kde že to máme ten zatracenej rozdělovač? Útok družstva ze Žiliny Zázemi soutěže - kiosek Zázemi soutěže - poháry a časomíra Zázemi soutěže - registrace a časomíra Zázemi soutěže - připojení přetlakového ventilu a starost o káď Předávání putovního poháru družstvu mladších Předávání poháru družstvu Malých Přílep starší Gratulace družstvo ze Žiliny Předávání cen družstvo Malých Přílep starších Martina si užívá vítězství jedni z nejmladších Přílepských hasičů Kompletní soutěžní družstva Přílep 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Telefonem se zatloukaj hřebíky (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru