Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

S praporem v přílepských lesích - 7.12. 2013

Popis:
Jak už napovídá nadpis článku, tentokrát jsme s praporem vyběhli do přílepských luhů a hájů. A věřte, že toto „cestování“ bylo nesmírně zajímavé a zábavné. Naši spoluobčané, Dana a Jirka Kavkovi, uspořádali již druhý ročník závodu v orientačním běhu, který se i letos těšil veliké přízni. Tentokrát se zúčastnilo 86 běžců z tzv.: Pražské zimní ligy a 6 borců z naší vesnice, kteří soutěžili v tzv.: Okresním přeboru.  Principem soutěže je získat co nejvíce bodů, které jsou rozmístěny na různých místech a v různých vzdálenostech, převážně v lesním terénu, a to v co nejkratším čase. Pro orientaci pak slouží slepá mapa. Ti nejlepší, kteří našli všechny stanoviště, pak měli v nohou úctyhodných 15 km za 60 minut času. A kdo že se stal vítězem Okresního přeboru? No přece všichni, protože jsme se všichni vrátili domů. 