sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Pohár starostů obce a SDH Čím

Po dvoudenním klání na Brdské lize, jsme se zúčastnily soutěže v obci Čím. Na soutěž se sjelo 8 družstev mužů a 5 družstev žen. Po nástupu družstev proběhlo rozlosování. Vylosovaly jsme si číslo 9. Soutěž probíhala podle pravidel požárního sportu s přetlakovým ventilem  na NÁSTŘIKOVÉ TERČE. Běžely se dva útoky a lepší čas se počítal.

První útok proběhl bez většího zádrhelu, čas byl 34,61s a to nás zařadilo na průběžné čtvrté místo. A mohl to být ještě lepší čas, protože se levému proudu(Vendy) povedlo trefit v nástřikovém terči přímo plovák, tudíž byl ihned zastaven čas, pravý proud stříkal déle.

Na druhý útok jsme se připravily ještě lépe. I když ženy s Petrovic které běžely před námi, svůj útok vylepšily na čas 24,07s. Po odstartování byla vidět úžasná práce celého týmu, zachování chladné hlavy na stroji, luxusně zvládnutý koš a savice, perfektně zvládnuté zapojení B-éčka, super zapojení rozdělovače a výborná práce obou proudařek. Skvěle sehraný tým žen zvládl druhý útok v čase 24,14s opakuji na NÁSTŘIKOVÉ TERČE.  A mohl být ještě lepší, protože se na pravém terči(Andy) časomíra zastavila na čase 22,03s. I když tento krásný čas nestačil na první místo, je to pro nás skvělý pocit, protože takový čas na nástřikové terče se nám ještě nikdy nepovedl.

Složení útoku:  koš: Mirka Karásková, savice: Jana Urbanová,stroj: Michaela Ryndová, B-éčko: Irča Malá, rozdělovač: Lucka Hřebíková, pravý proud: Andy Štětková, levý proud: Vendy Malá

Pořadí:

Petrovice  :  24,07s           1 místo

Malé Přílepy: 24,14s          2 místo

Čím        : 27,42s               3 místo

Z. Lhota:  31,91s                4 místo

Klínec:  58,50                      5 místo

[5.7. 2010 - Malá Vendula]

Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná pět bez dvou (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru