sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902
3. kolo Brdské ligy Sloup 13.6.2010

3. kolo uspořádal SDH Sloup na hřišti v Bojanovicích.

Po vydatné snídani družstvo žen, povázeno několika věrnými fanoušky, odjelo vytvořit svůj osobní rekord do Bojanovic. Také zde bylo nahlášeno 10  družstev žen. Po zaznění státní hymny a přivítání družstev, proběhlo losování pořadí útoků. Opět jsme útočily ze zadních pozic, vylosované číslo 22 k tomu přímo vybízelo. Možná to byly právě dvě dvojky, které nám zaručily postup do play off. Základní kolo se některým družstvům nepodařilo tak, jak  by si přála a náš  čas 20,93 s nás opravňoval k postupu ze druhého  místa. Našimi soupeřkami byla děvčata z  Dolních Měcholup. Z  tohoto družstva má naše modré družstvo, mimochodem některá měcholupská děvčata  reprezentují kraj na republikových soutěžích, respekt. Možná respekt zavinil, že jsme měcholupské porazily a postoupily do boje o první místo. V tomto útoku si levý proud  vytvořil osobáček, který ještě v boji s únětickými děvčaty ve finále vylepšil na konečných 19,03 s.                                                

Ženy nastoupily ve stejném složení jako v Zalužanech.

Celkově skončilo naše družstvo druhé,  v průběžném pořadí Brdské ligy po třetím kole  jsme společně se sloupeckými na třetím místě s 12ti body.

Protože počet ženských družstev stále stoupá, přistoupila Rada Brdské ligy  k úpravě postupového klíče:

Pokud se k jednotlivému kolu Brdské ligy zaprezentuje 8 a více ženských družstev, do vyřazovacích bojů postupuje 6 družstev. První 2 družstva dle dosažených časů po základním kole budou nasazeny přímo do semifinále - družstvo s nejrychlejším dosaženým časem do semifinále č.1 na základnu č.1, družstvo s druhým nejrychlejším časem bude nasazeno do semifinále č.2 na základnu č.1.Družstva umístěná na 3. - 6. místě po základním kole se utkají ve čtvrtfinále ve vzájemných soubojích v tomto nasazení:  3.-6. a 4.-5.  Vítězné družstvo z prvního souboje postupuje do semifinále č.1 na základnu č.2, vítězné družstvo z druhého souboje postupuje do semifinále č.2 na základnu č.2. O celkovém pořadí poražených družstev rozhoduje dosažený čas ve čtvrtfinále. V případě dosažení shodných časů se postupuje dle platných pravidel BL.

[14.6. 2010 - Zdeněk Malý]

Fotogalerie

požární útok základní kolo - Lucka Hřebíková rozdělovač Již je nastříkáno a postup do dalšího kola požární útok semifinále s Horními Měcholupami a jsme ve finále Vendula a Andrea dostříkaly finále dobrý výkon Vendula a Andrea hlavní kameramanka gratuluje  finále je naše, porazily jsme favorita výsledková listina po prvním kole výsledková listina po prvním kole 2 část příprava materiálu před finále další detail před finálovým útokem porada před finále příprava plata před finále už se finále blíží - poslední přípravy poslední prohlídka materiálu na platě pozdrav s dalším účastníkem finále - Úněticemi startování stroje ve finále finále odstartováno momentky z finále momentky z finále momentky z finále momentky z finále momentky z finále a je dobojováno - druhé místo předávání cen za druhé místo předávání cen za druhé místo předávání cen za druhé místo - výběr tekutého moku druhé místo a foto celého družstva  
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Bačkora je pokrývka hlavy (ano/ne)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru