sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Závod požárnické všestrannosti 10.10.2009 v Chaloupkách

 

 

 

V sobotu 10.10 se účastnila 2 družstva MH (1x starší a 1x mladší) v rámci celoroční hry Plamen závodu požárnické všestrannosti, který se tentokrát konal v Chaloupkách.

Počasí ráno hrozilo deštěm ale naštěstí se v průběhu dne vylepšilo. Po příjezdu na místo azjištění pořadí už soutěžící očekávali kdy na ně přijde řada.

Nejdříve byla na řadě kategorie mladší a naše družstvo šlo na start s číslem 5 ve složení Kačka Zajíčková, Anetka Šťastná, Petra Bílá, Majda Zajíčková a Jakub Kutina. Po doběhnutí do cíle mají 11 bodů za střelnu, 7 za zdravovědu a 1 za topografii a tak odhadujeme možné umístění a po vyhodnocení se naše družstvo umísťuje na 10 místě ze 17 hlídek startujících hlídek.

Poté došlo na klategorii starších a naše dužstvo se startovním číslem 4 ve složení Zuzka Močušová, Zuzka Hřebíková, Eliška Vořechová, Jirka Bílý a Petr Hron vyráží na trasu. Po návratu mají poměrně dobrý čas a 5 bodů za střelbu. Při vyhodnocení získávají 7 místo z 28 startujících hlídek, což je vzhledem ke konkurenci velmi slušné umístění, nicméně nestřelené špalíky přesto evidentně mrzí.

Po vyhlášení výsledků okolo 14-té hodiny soutěž končí.

Závod v Chaloupkách byl pořadatelsky velmi dobře připravený včetně zajištění občerstvení.

Děkuji členům sboru Z. Vořechové, V. Vořechovi a J. Štětkovi za pomoc při ZPV.

[10.10. 2009 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Obě družstva na nástupu Družstvo mladších je připraveno ke startu Mladší startují Družstvo starších na startu Starší vybíhají  Občerstvovací stanice Srandy s hrací deskou Jakub přebírá diplom za 10-té místo Zamyšlený Jakub Zamyšlený Jirka Starší na vyhlášení výsledků Sestava mladších Družstvo starších - kluci asi nic netuší Družstvo starších (Petr Hron, Jirky Bílý, Zuzka Hřebíková, Zuzka Morčušová, Eliška Vořechová) Výsledková listina kategorie mladší Výsledková listina kategorie starší 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Prase je zelenina (ano/ne)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru