sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

SUPERVÍKEND – Hasičský bál a Dětský maškarní karneval 29.2.-1.3.2020

Poslední únorovou sobotu se uskutečnil Hasičský bál, který letos přilákal mnoho tancechtivých návštěvníků.  Všichni mohli rovněž obdivovat novou výzdobu sálu, o kterou se zasloužila Míša Nejedlá, která celý týden tvořila žluto-oranžová skládaná kolečka. Jako další letošní novinku jsme přichystali populární fotokoutek, kde se návštěvníci našeho bálu mohli vyfotit s hasičskými rekvizitami a vtipnými hláškami, které vytvořila Gábina Štětková.

Program zahájil náš kulturní referent vlastní složenou básní, čímž všechny přítomné náramně pobavil. Tradičně první tanec večera, Přílepský oves, zazpívali opět naživo pánové Jiří Nejedlý a Karel Pošta. Odvedli skvělý výkon, tentokrát o poznání jistější než v loňském roce. Celým večerem provázela hudební skupina Akcent. Prodalo se celkem 152 vstupenek, což bylo v sále opravdu znát.

Večer ubíhal skvěle, lidé se bavili a taneční parket byl stále přeplněný. Proběhl rovněž i prodej lístků do tomboly a následný výdej pěkných cen. Celkem se jich díky našim sponzorům, členům a příznivcům shromáždilo 310.

Protože se chtějí bavit i děti, upořádal pro ně sbor v neděli dětský maškarní karneval. Někteří z nás toho ani moc nenaspali a šlo se připravovat na sál vše potřebné. Úderem druhé hodiny odpolední proudily do hostince „U Vořechů“ davy rodičů a prarodičů, doprovázejících své ratolesti v rozmanitých kostýmech. Opět bychom nevybrali nejlepší masku, neboť všechny kostýmy byly úžasné. Karnevalem již tradičně provázel klaun Pohodička se svými pomocníky – pirátkou, indiánkou, šnečkem a beruškou. Děti se bavily, smály a soutěžily, za což si odnesly sladké odměny.

Děkujeme všem členům, kteří se podíleli na přípravách Hasičského bálu i Dětského maškarního karnevalu a všem sponzorům, jejichž podpory si velmi vážíme.

[2.3. 2020 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Stážci tomboly Přílepský oves Místní pěvci Prodej tomboly V sále bylo plno. Ke konci to na bále stále žilo. Pavel si připravuje sladké odměny pro děti. Příprava klauna Jak poznáte kdo hraje klauna? No, přece podle úsměvu :-) Soutěž o nejlepší mumii. Zábava na podiu. 
Komentáře

foune Jirka@seznam.cz (13.12. 2020 - 22:14 )
Jako sbor dobrovolných hasičů Malé Přílepy jedna z mála nejlepší protože takový výkon jako vy dáváte opravdu klobouk dolů kdybyste náhodou jeli něčím pomoc tak já mám na starosti sběrný dvůr ledenicích fungují pondělí od 12:00 do čtyř hodin pak ve středu středa od 12:00 do čtyř hodin pak v sobotu od 8:00 do 12:00 telefon 739 004 380

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná tři a sedm (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru