sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Uložení vodníka Pepíka k zimnímu spánku – 14.12.2019

Dlouho před inkriminovaným dnem se sešel ve vile u jezera tzv. „vodnický výbor“, aby v čele s mentorem Hrázným vymyslel scénář tolik očekávané akce – Uložení vodníka Pepíka k zimnímu spánku. A protože prostředí vily a jejího baru je jako stvořeno pro rozvíjení myšlenek, padl zde návrh, že bychom mohli pro návštěvníky připravit, kromě standardního programu, také domácí zabijačku. Odsouhlaseno! A tak se roztočil kolotoč starostí.


Po dvou hektických dnech, strávených v hasičárně, byly všechny dobroty nachystány a program mohl začít. Po slavnostním nástupu „jezerní gardy“, která dopravila vodníka do areálu hasičské zbrojnice, přednesl pan Hrázný výroční zprávu o stavu jezera, uložil Pepíka na trůn a pozval všechny přítomné na degustaci.


Mohlo by se zdát, že tím náš program skončil, ale opak byl pravdou. Dalším překvapením byl příjezd zbrusu nového dopravníku automobilu, který náš sbor získal do užívání. Po oficiálním předání vozu, kterého se zhostili zástupci obce, si mohli všichni přítomní ještě vozidlo prohlédnout a pokládat zvídavé technické dotazy.


A to už byla opravdová tečka za nadmíru vydařeným a událostmi naplněným dnem.
 

[14.12. 2019 - Pavel Nejedlý]

Fotogalerie

Zázemí v hasičárně. Materiál je připraven a jdeme na to! Ochutnávač. :-) Ještě tohle rozkrájej. Správné zabijačkové počasí. A jedeme jitrnice. Mistr vazač. :-) Ještě trochu ... Polévka se vaří, maso na talíři ... Bratři v triku. :-) Mistr míchač. :-) Uffff. Hotovo! Příchod vodnické gardy. Hlídač vodníka Ondra. Jednotko POZOR! Vodnická garda na výsluní.  Návštěvníci už se schází. Podávej: 5x jitrnice, 2x tlačenka a 3x jelítko. Pózovač. :-) Bylo rušno. A tvořili se skupinky. Nový DA automobil. Bylo třeba vystát frontu. A je uklizeno. Tak zase někdy. 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Petr a Pavel jsou ženy (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru