sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

O putovní pohár Berounky – 7.9.2019

Jako každý rok, i letos jsme se sešli v pátek před závodem, abychom potrápili mozkové buňky a vzpomněli si, jak že jsme ten útok vlastně loni dělali. :-) Po chvíli dohadů se shodujeme na systému a začneme rozdělovat posty. A ejhle, je nás jen pět. Nevadí. Záloha v našem SDH je nevyčerpatelná. Na zavolání tedy přijíždí Martin, který z rezervace vyjede vždy, když je týmu nejhůř. :-) Jelikož kluci z poslední soutěže ještě nestihli popadnout dech, jdeme jinou cestou a odchytíme Verču, která jde náhodou kolem. Jelikož se holky nedaly dohromady, nemá jinou možnost, než soutěžit za nás. Už si ani nevzpomínám, jestli stihla protestovat … :-)

Probouzíme se do uplakaného sobotního rána, sejdeme se u hasičárny a vyrážíme směr Stradonice. Po příjezdu se přivítáme s kamarády z okolních sborů a také s kamarády z Věšína a těšíme se na soutěž. Začínáme štafetou, která nám vynáší průběžné druhé místo.

Sestava pro štafetu:

Jirka Bílý – bariéra, Matěj Špaček – kladina, Pavel Nejedlý – příčné břevno, hadice – Lukáš Konvalinka

Po krátké pauze a přestavění trati se chystáme na požární útok. Vše celkem klaplo až na malý zádrhel na proudu, který nás stál cenné vteřinky a zřejmě i vítězství. Končíme tedy na druhém místě za domácími, kterých se nám zželelo, a rozhodli jsme se jim zbrusu nový putovní pohár ponechat v držení. Pouze pro tento rok, samozřejmě. :-) :-) :-)

Sestava pro PÚ:

Veronika Brabcová, Jarda Rynda, Martin Zajíček, Pavel Nejedlý, Jirka Bílý, Lukáš Konvalinka, Matěj Špaček

Po soutěži jsme jako vždycky poseděli a k domovu se rozjížděli s dobrou náladou.

Videa:

Muži Štafeta
Muži Požární útok

 

[7.9. 2019 - Pavel Nejedlý]

Fotogalerie

Nálada jako vždy vynikající. Zázemí soutěže. A jdeme na to. Těsně před startem. No já bych se moc nesmál ... :-) Výsledková listina. Společné foto. Příjemné posezení. 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Z brambory je ohryzek jako z jablka (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru