sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Memoriál Petra Žáčka v Chyňavě – 31.8.2019

I když se této soutěže zúčastňujeme poctivě každý rok, sestavu mužského družstva jsme vždy „lepili“ jak se dalo, aby nás bylo alespoň sedm statečných. Letos byly tyto problémy zažehnány, a i proto jsme odjížděli s myšlenkami na dobré umístění.

Pomyslný štafetový kolík v otázce složení sestavy jsme tedy předali děvčatům. I přes nedostatek bojeschopných závodnic se rozhodly, že podpoří místní sbor, což se v našem SDH bere jako samozřejmost a vytáhly zcela nečekané trumfy! A sice dva nejvyšší trumfy v podobě starosty a velitele!

Oba hoši po absolvování kolečka lékařských prohlídek dostali zelenou a mohli tedy spasit ženské družstvo.  

Každý tým měl k dispozici 2 požární útoky na 2B hadice, přičemž se stříkalo do nástřikových terčů. Nižší číslo si z našich dvou družstev vylosovali muži a na řadu tedy šli před děvčaty.

První útok se nám však nepovedl, když se vinou řetězících se chyb nestihli proudaři včas dostat k cíli. Přesto jsme po prvním kole drželi druhé místo. Druhým útokem jsme čas sice zlepšili, ale nikoliv výkon. Opět s chybou a výsledné třetí místo.

Sestava mužů:

koš - Jarda Rynda, sání – Lukáš Konvalinka, stroj – Vašek Kšír, béčka – Pavel Nejedlý, rozdělovač – Jirka Bílý, proudy – Martin Tryner a Matěj Špaček

Holky první útok rozběhly na jistotu, když některé dělaly své posty poprvé a bez tréninku. V tomto kontextu tedy slušný platný čas a průběžné druhé místo. A to více mrzí druhý pokus, který vypadal lépe, ale bohužel se nepodařilo před nastříkáním terčů spojit sací vedení a byl z toho tedy neplatný pokus. Jelikož se ostatní družstva zlepšila, byla z toho nepopulární brambora.

Sestava žen:

koš – Petra Bílá, sání – Pepík Štětka, stroj – Vašek Vořech, béčka – Andrea Trojanová, rozdělovač – Eliška V., proudy – Veronika Brabcová a Gábina Štětková

Po soutěži jsme tradičně poseděli a v dobrém rozmaru se rozjeli k domovu.

Videa:

 Ženy Požární útok I.
 Ženy Požární útok II.
 Muži Požární útok I.
 Muži Požární útok II.

 

[6.9. 2019 - Pavel Nejedlý]

Fotogalerie

Zázemí je základ. Ženy jdou na start. Muži se připravují na PÚ. Těsně před startem.  Sponzor Martin. Tak holky, na zdraví! Společné foto. Výsledková listina. 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Prase je zelenina (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru