sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

O putovní pohár Lhotky - 24.8.2019

Ani jsme se nenadáli a už míříme na 16. ročník soutěže za našimi kamarády na Lhotku. Jako by to bylo včera, když jsme soutěžili na prvním ročníku ... Jelikož jsme se naposledy sešli na soutěži v červnu, museli jsme si před soutěží "střihnout" dva tréninky, abychom si znovu alespoň trochu porozumněli s hadicemi. To se povedlo, když jsme ze 7 tréninkových pokusů dokončili jeden. Plni optimismu jsme tedy už ani nemohli dospat. Holky na tom byly o něco lépe, ty se na tréninku nikdy nesešly kompletní. S odhodláním jsme tedy vyrazili. Po zdlouhavé, úmorné cestě jsme na místě a na louce obsazujeme ten největší vojenský stan, který do rána už neopustíme. Po nástupu nás čeká první disciplína, a sice štafeta.

V pánské části je nominace ( pro čtyřčlennou štafetu ) jasná, pod metrák jsou jen 4 borci ... Po zdařilém skokanském, vzpěračském a běžeckém výkonu obsazujeme skvělé 1. místo.

Děvčata vybírala sestavu podle jiných kritérií, nicméně její kvalita je také velmi vysoká. Holky po bojovném výkonu obsazují průběžné druhé místo.

Po odběhnutí štafet dospělích se na start postavila dětská družstva, která svými výkony sklidila zasloužený aplaus od přítomných fanoušků.

Následují požární útoky. Plni očekávání se stavíme na start a sami netušíme, co od sebe můžeme očekávat ... Pic, bum, voda a je z toho sedmnáctka. No dobrý, tak to jsme nečekali. :-) Po prvním kole tedy vedeme. Každé družstvo má však možnost využít ještě jeden pokus. Tuto možnost však využíváme pouze my a Žloukovice. Na řadu přicházíme jako poslední z mužských družstev a už jako jistí vítězové můžeme do druhého pokusu "jít v klidu". No, někteří si ten klid vyložili po svém, a proto tento ( lépe rozběhnutý ) pokus končí "N".

Po mužích se na start postavily ženy. I přes problémy se sestavou ( s vypůjčenou členkou ) se holky do útoku vrhly statečně a dokončily pokus v platném čase. Důležité je se přeci zúčastnit a podpořit místní sbor! Nakonec se holky rozhodly i pro druhý pokus, který už byl spíše tréninkový. :-) Nakonec se holkám podařilo ukořistit 1. místo a v obou kategoriích si tedy odvážíme poháry za vítězství. Muži dokonce pošesté za sebou!

 Za výrazného přispění našeho dvorního sponzora ( viz. druhý požární útok ) se pak veselíme až do nočních hodin. Děkujeme tímto pořadatelům za perfektní akci a už teď se těšíme na příští ročník. :-)

 VIDEA

Ženy Štafeta
Ženy Požární útok I.
Ženy Požární útok II.
Muži Štafeta
Muži Požární útok I.
Muži Požární útok II.

 

[2.9. 2019 - Pavel Nejedlý]

Fotogalerie

Pohled na areál. Bylo živo. Muži se připravují na PÚ. Je odstartováno. 1. místo! Savo s Luňákem. Společné foto. Notýsek trenéra. A už se to nese. Výsledková listina. Výsledková listina. 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Petr a Pavel jsou ženy (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru