sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Okresní soutěž v PS v Chyňavě - 25.5.2019

Závodilo se ve dvou disciplínách - štafeta 4x100m s překážkami a požární útok.

Ženy nastoupily na štafetu ve složení:

1. tým: Katka Gruntová, Andrea Trojanová, Gábina Štětková, Verča Brabcová

2. tým: Katka Zajíčková,  Majda Zajíčková, Natálka Hurtová, Verča Jedličková

V ženské kategorii byla letos změněna překážka na prvním úseku, kde se místo okénka překonával domeček. Obě Katky si s domečkem bravůrně poradily a mohly předávat na druhém úseku Andree a Majdě, které s ladností přeskakovaly příčné břevno. Následovala kladina s připojováním hadic na rozdělovač. Zkušená Gábina a Natálka, poprvé závodící za ženy, bezchybně tuto část zvládly a poslaly s proudnicí Verču B a Verču J na poslední úsek, kde se přenášel hasící přístroj. Svými výkony dosáhly krásných časů, 1. tým – 90,91 sec. a 2. tým – 86,10 sec.

Sestava žen pro požární útok: Petra Bílá (koš), Verča Brabcová (sání), Gábina Štětková (stroj), Andrea Trojanová (béčko), Verča Jedličková (rozdělovač), Katka Zajíčková a Katka Gruntová (proudy).

Požární útok zahájila děvčata nadějně. Na platě vše proběhlo bez komplikací, avšak při roztahování se uvolnilo céčko na rozdělovači a odpadlo. Rychlou reakcí se však podařilo vše vyřešit a tak závodnice svůj pokus dokončily v platném čase 50,14 sec. Díky zaváhání na požárním útoku se naše děvčata musela spokojit s 10. místem.

Muži nastoupily na štafetu také ve dvou týmech:

1. tým: Jan Libus, Jiří Bílý, Matěj Špaček, Martin Tryner

2. tým: Václav Kšír, Lukáš Konvalinka, Pavel Nejedlý, Oliver Landsmann

Honza s Vaškem zdolali bez problémů domeček. Na druhém úseku Jirka a Lukáš překonávali 2 metry vysokou bariéru. Ve třetím úseku jsme mohli vidět Pavla a Matěje. A poslední část s přenášením hasícího přístroje patřila Oliverovi a Martinovi. Obě štafety dosáhly krásných časů 79,46 sec. a 73,76 sec.

Sestava mužů pro požární útok: Jaromír Rynda (koš), Petr Kšír (sání), Martin Štětka (stroj), Matěj Špaček (béčko), Jiří Bílý (rozdělovač), Martin Tryner a Jan Libus (proudy).

Muži odstartovali velmi dobře, bohužel na platě došlo k drobné kolizi, která stála naše družstvo cenné vteřinky. I přesto dosáhli muži výsledného času 30,79 sec., který jim zajistil 3. místo na stupních vítězů.

VIDEA

Ženy Štafeta I.
Ženy Štafeta II.
Ženy Požární útok
Muži Štafeta I.
Muži Štafeta II.
Muži Požární útok

Pozdrav z Turecka

Verča

Text: Veronika Jedličková

 

 

[25.5. 2019 - Pavel Nejedlý]

Fotogalerie

Tak už jedééééém. Matadoři nervozitou netrpí. Týmové soustředění. Sestry v akci. Co bych Vám k tomu ještě řekl ... Vítek v obležení. Nervozita stoupá. Muži se připravují na PÚ. Ukaž mi to taky. Ženy výsledky. Muži výsledky. Společné foto. No tak jsme nevyhráli, bože. A hurá domů. Příjezd k hasičárně. Šampion dorazil. Zázemí je základ. Zábava v plném proudu. I hokej jsme zvládli. 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Jabko a hruška je ovoce (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru