sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

SUPERVÍKEND – Hasičský bál a Dětský maškarní karneval 23.-24.2.2019

O posledním únorovém víkendu se uskutečnil Hasičský bál, který letos přilákal mnoho tancechtivých návštěvníků. Prodalo se celkem 152 vstupenek, což je pro nás jedno z historických čísel, vepsaných tučně do kroniky sboru.

Program zahájil kulturní referent Pavel Nejedlý vlastní složenou básní, ve které nastínil překvapení. Tradičně první tanec večera, Přílepský oves, zazpívali naživo (ve světové premiéře a derniéře zároveň) pánové Jiří Nejedlý a Karel Pošta. Celým večerem provázela hudební skupina Akcent, tentokrát oslabena o nemocného bubeníka.

Večer ubíhal skvěle, lidé se bavili a taneční parket byl stále plný. Proběhl rovněž i prodej lístků do tomboly a následný výdej pěkných cen. Celkem se jich díky našim sponzorům, členům a příznivcům shromáždilo 270.

Protože se chtějí bavit i děti, upořádal pro ně sbor v neděli dětský maškarní karneval. Někteří z nás toho ani moc nenaspali a šlo se připravovat na sál vše potřebné. Úderem druhé hodiny odpolední proudily do hostince „U Vořechů“ davy rodičů, prarodičů, strýčků a tet. Každý chtěl doprovodit své dítko a pořídit nějaké veselé fotky. Nutno dodat, že rozmanitými kostýmy se to jen hemžilo. Kde jinde bychom mohli potkat v jednom kole víly, piráty, zvířátka, princezny, indiány či komiksové hrdiny. Nechyběl ani klaun Pohodička, který celý karneval moderoval a vymýšlel různé soutěže. Odpoledne se dětem líbilo, což bylo poznat z jejich smíchu, radosti a soutěžního zápalu. Všechny děti proto dostaly zaslouženou sladkou odměnu.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na přípravách Hasičského bálu i Dětského maškarního karnevalu.

 

[24.2. 2019 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Přílepští pěvci První tanec večera Přílepský oves Tančí celá rodina Strážci tomboly Prodej lístků do tomboly Opravdu velká radost z výher Teď už menší radost :-) Měl jsem rád.... Všichni v jednom kole I děti se dočkaly svého karnevalu. Soutěžilo se. Krásné karnevalové masky Tančilo se. Závěrečný tanec s klaunem MUDr. Bolestivá konstatovala, že zástava srdce to není !!! Konec supervíkendu :-) 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná pět bez dvou (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru