sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Valná hromada SDH MP za rok 2018 – 5.1.2019

Zprávu o činnosti sboru přednesla I. Krbcová,  zprávu o činnosti MH M. Špaček, zprávu o hospodaření V. Jedličková, zprávu revizorů účtu Z. Malý.                                                       

Starosta sboru rovněž informoval o členské základně, která čítá celkem 138 členů, z čehož je 62 mužů, 27 žen a 49 dětí (26 dívek a 23 chlapců).  Nejmladší členkou je Alenka Libusová, které v letošním roce bude 5 let a nejstarším členem pan Stanislav Veverka, jenž letos dovrší 81 let věku. Nejdéle je členem SDH pan Václav Petráček, který bude letos u hasičů 63 let.

V roce 2018 bylo do našeho sboru přijato celkem 15 nových členů (11 MH, 2 ženy, 2 muži). Členství bylo naopak ukončeno 3 MH, neboť přestali do kroužku docházet.

Dále byla předána i ocenění členům sboru. Rovněž byl schválen plán práce na rok 2019.

Obě družstva, ženy i muži, obdržela okrskové poháry za vítězství v Lize okrsku Chyňava.

Velmi si vážíme zdravic, poděkování za činnost a přání do nového roku od starosty obce Chyňava, zástupce OSH, zástupců okrskových sborů a ostatních hostů. Děkujeme.

 

 

                                                       

 

[5.1. 2019 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Prezence Starosta SDH Josef Štětka Zdravice starosty obce Jiřího Kříže Předání poháru vítěznému družstvo Ligy okrsku v kategorii muži Předání poháru vítěznému družstvo Ligy okrsku v kategorii ženy Zprávu revizorů účtu přednesl Z. Malý 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná čtyři a pět (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru