sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Memoriál Tomáše Balka a Václava Vojty v Hýskově - 15.9.2018
 

Soutěž byla složená z netradiční štafety a požárního útoku. Na startu jsme měli celkem dvě želízka v ohni, tým mužů a žen. Týmů se na soutěži sešlo celkem 9 (6 mužských a 3 ženská družstva). Muži se na start postavili první v obou disciplínách. Požární útok muži běželi na 3B hadice a ženy měli o jednu hadici B méně, při všech pokusech byl připojen omezovač.

Netradiční štafeta se běžela ve dvojicích a ve dvou úsecích. Na prvním úseku museli soutěžící překonat příčné břevno a muži bariéru, ženy okno. Dále na druhém úseku spojit a rozpojit C hadice a přenést hasičák.

Pánové běželi s číslem 4. Po vynikající štafetě v podání Lukáše Konvalinky a Martina Trynera si kluci odnesli vedoucí pozici do další disciplíny. Tento den se pro dámy nesl ve znamení čísla 3, nejenom že jsme si vylosovaly toto číslo, ale také jsme obsadily 3 místo ve štafetě. Dámy nastoupily na start ve složení Kačka Zajíčková a Majda Zajíčková.

 

Dále následoval požární útok mužů ve složení:

Koš – Jarda Rynda

Nabírání – Lukáš Konvalinka

Stroj – Martin Štětka

Béčka – Oliver Landsmann

Rozdělovač – Honza Libus

Pravý proud – Martin Tryner

Levý proud – Pavel Nejedlý

 

I přes menší zádrhel u Pavla, který upustil své céčko skoro hned u plata, i když se snažil najít jiného viníka této malé chybičky, se klukům podařilo zaběhnout skvělý útok. Druhý nejrychlejší útok dne.

 

Pak přišli na řadu ženy, náš útok ve složení:

Koš – Majda Zajíčková

Nabírání – Verča Brabcová

Stroj – Verča Jedličková

Béčka - Andrea Trojanová

Rozdělovač – Eliška V.

Pravý proud – Kačka Zajíčková

Levý proud – Štěpánka Vořechová

 

Útok byl rozběhnutý parádně. Verče se bohužel nepovedlo na první pokus nabrat. Na podruhé se to již podařilo, a to i bez zlomených nehtů a to se počítá. S tímto zádrhelem jsme si odnesli i 3 místo z útoku a tak i celkové umístění. Kluci si díky své prvotřídní štafetě vybojovali první místo v celkovém hodnocení.

 

Soutěž byla letos opět krásně připravena a budeme se těšit do Hýskova na další ročník.

Z redakce V.E.Š.

Videa

Ženy Štafeta
Muži Štafeta
Ženy Požární útok
Muži Požární útok

 

[25.9. 2018 - Pavel Nejedlý]

Fotogalerie

Čtvrteční trénink. Taktická porada. Důležitost sama. Tak jdeme na to. Spartakus. Příprava na platě. Stres se nekoná. Příprava na platě. Detailní záběry. Motá celá rodina. Výsledková listina - muži. Výsledková listina - ženy. Rozbor útoku. Kačka s Vítkem. Verča v dobrém rozmaru. Připíjíme na vítězství. Kompletní tým. Modelíny. :-) Notoricky známý pohled. :-) A zase ta Verča. :-) 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Jabko a hruška je ovoce (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru