sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Putovní pohár na Berounce - 1.9.2018

 Den před soutěží započalo typické hemžení v hasičárně, jak vlastně se rozdělí členové týmu. Pavel sháněl kdo má všechno druhý den na soutěž čas a může běžet. Mezitím jsme se s holkama dohodly, jak poběžíme a párkrát jsme si to zkusili. Po uklizení materiálu kluci vyrazili do hospody na nábor chybějících členů. Nakonec využili záloh ze staré gardy, v podobě Pepíka Štětky a Vendy Vořecha.

 

V den soutěže jsme odjížděli bez Štěpánky, které se udělalo zle, takže za ní zaskočil v soutěži Lukáš. Družstev se sešlo celkem 8 z toho 2 družstva žen.

 

Soutěž se skládá z útoku a štafety. Štafeta je rozdělena na 4 úseky. 1.úsek bariéra (ženy čistá stovka), 2. úsek kladina, 3. úsek příčné břevno, 4. úsek rozhodit hadice C a připojit na rozdělovač

 

Naši borci vyrazili na štafetu ve složení:

MužiLukáš Konvalinka, Pavel Nejedlý, Honza Libus, Vašek Kšír

ŽenyVerča Brabcová, Eliška V., Majda Zajíčková, Verča Jedličková

 

Štafety se nám v obou případech povedli, takže jsem se mohli přesunout k další disciplíně. A tou je netradiční útok, při němž se saje voda rovnou z řeky a pak se postupně rozhazuje celé vedení až k proudnicím.

 

Muži se na start postavili ve složení:

Papík Štětka, Václav Vořech, Lukáš Konvalinka, Vašek Kšír, David Štětka, Pavel Nejedlý a Honza Libus

I přes menší zádrhel na koši, kdy Pepík vyhlížel vlak na druhém břehu se klukům podařilo udělat pěkný útok, bohužel to na vítězství nestačilo. Kluci se nakonec umístili na 3. místě z celkového hodnocení.

 

Ženy běželi ve složení:

Lukáš Konvalinka, Verča Brabcová, Gábina Poštová, Verča Jedličková, Eliška V., Kačka Zajíčková a Majda Zajíčková

Opět nastal menší zádrhel u sání, kdy jsme měli ponořený jen jeden savec, takže jsme dlouho nasávaly vodu. I přes tento zádrhel se nám podařilo vybojovat první místo.

 

Při nástupu panovala poklidná a veselá nálada, která se přenesla i do pozdější oslavy.

 

Z redakce V.E.Š.

Videa

Ženy Štafeta
Muži Štafeta
Ženy Požární útok
Muži Požární útok

 

[23.9. 2018 - Pavel Nejedlý]

Fotogalerie

Po příjezdu. Zima a zase zima. Holky na startu. Poslední detaily. Už se to blíží. A první místo! Výsledková listina. Rozbalte svačiny. Občerstevní zajištěno. A zase prší. Posezení po soutěži.  Příprava na odjezd. Občerstvení po příjezdu na základnu. 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Telefonem se zatloukaj hřebíky (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru