sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Uložení vodníka Pepíka k zimnímu spánku – 9.12.2017

Letošní letní sezona na jezeře se tedy nachýlila ke svému konci, a tak se jeho strážce vodník Pepík musel uchýlit do svého zimoviště.

Slova se ujal hrázný, který přivítal všechny zmrzlé příznivce této akce a přednesl výroční zprávu o příbytcích a úbytcích místní flóry a fauny.

Po dvou letech byla opět obnovena tradice pravé domácí zabijačky, a to i na základě neutuchající poptávky všech, kteří se vodnické akce již roky zúčastňují. Nutno dodat, že dle místních ohlasů byly všechny tyto pochutiny výborné. Velký díky proto patří Nejedlíčkům a všem, kteří přidali ruku k dílu již od časného pátečního rána.

Pro získání vánoční nálady zahrála Míša několik koled. Méně než v předešlých letech, neboť se zmrzlými prsty se hraje velmi obtížně.

Zároveň při této příležitosti proběhlo, v režii manželů Kavkových, vyhlášení „Obecního přeboru v orientačním běhu“. Před zraky diváků vodnické akce tak byli oceněni nejlepší místní borci, většinou z řad našeho sboru.

Děkujeme rovněž každému, kdo se na akci podílel a pomohl při stavbě stánků a následném úklidu.

 

[9.12. 2017 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Obsluha kiosku Zabijačka táhla ... Pořádně míchat je základ Trocha toho tepla První zákazníci Nastupující Česílko HH Hlavní hudebnice Zpívající dav Pyrotechnika u jezera nechyběla Hrázný přednáší výroční zprávu o stavu jezera Kaskadér Voříšek Vodník a děti Jitrnice pro vítěze orientačního běhu Loupání několika kg česneku A šup s masem na vál Ještě rozdělat a jde se na tlačenky Ještě tam přidej, 60 tlačenek něco snese Tlač pořádně ... Pořádně to zašpejluj, ať nepraskne Ještě to chce jelita Něco přes 220 jitrnic A na 60 tlačenek k tomu Krajinka v nočním hávu Hodnocení u pna Pištěláka Bylo veselo ... 
Komentáře

Pavel ( Pohodička ) (5.1. 2018 - 17:50 )
Tak sláva, fotogalerie doplněna. :-)Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná tři a sedm (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru