sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

MH tréninkový orientační miniběh 26.11.2017

Akci jsem plánovali jen pro startší kategorii a akce se účastnilo celkem 8 dětí.

Trať byla relativně krátká, ale i tak se ukázala spousta nejasností a možných chyb. Celou trať bez chyby v podstatě proběhl jen Vojta Radechovský . Honza Kučera úplně minul jedno stanoviště, společně s Matějem přeběhli ještě jedno na trase, ale tam se ještě dokázali vrátit. Žofka to dokonce z prvního stanoviště dokázala střihnout rovnou na desítku, Julča s Žofkou chvilkou hledali stanoviště a Bětka s Adélkou se taky vraceli.  Po doběhnutí se děti přesouvali do vytopené hasičárny, kde byla připravená tatranka a teplý čaj. Po spočtení času a legitek bylo vyhlášení výsledků.

Nejlepší běžecký čas měl Vojta Radechovský ( 19minut 47 vteřin), druhý běžecký čas, ale chybějící stanoviště Honza Kučera (22:21), třetí Julča Baštová (23:25), čtvrtý Matěj Špaček (25:35), pátá Žofka Radechovská (31:38), šestá Viky Vlčková (33:50) a sedmé místo shodně Aélka Kšírová s Bětkou Kunclovou (43:20).

Když už jsme se jako vedoucí sešli v hasičárně a byl klid, udělali jsme mírný úklid v klubovně.

[26.11. 2017 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Vysvětlení pravidel a práce s mapou v hasičárně Vysvětlení pravidel a práce s mapou v hasičárně Organizační tým Na startu Vybíháme Jdu na sever Jdu na jih Zkouška orientace mapy Honza přeběhl 1. stanoviště Viky s doprovodem Michala Viky na trase (chvilkou před focením se jí povedl luxusní pád) Matěj se nenechal přemluvit a trasu proběhl i s Maggie Honza s Matějem Honza na kontrolním stanovišti Adélka s Bětkou blízko cíle Konečně v cíli A teď se jdeme ohřát. 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Telefonem se zatloukaj hřebíky (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru