sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Vyhlášení výsledků ankety Dobrovolní hasiči roku 25.11.2017

Teď už k popisu průběhu.
Na vyhlášení ankety jsme vyrazili ve složení starosta a vedoucí mládeže J. Štětka, členka výboru a vedoucí mládeže Veronika Jedličková a jednatel a vedoucí kolektivu MH Michal Špaček.
Nechtěli jsme přijet pozdě tak jsme vyrazili se značným předstihem ve 13:30 a měli jsme tak v Brně dostatek času na pozdní oběd v restauraci U Lucerny a nutno přiznat, že jsme si všichni skutečně pochutnali a stihli jsme se včas přesunout do dvorany. Hned nám bylo jasné, proč byla pozvánky pro sbory omezena na 3 zástupce. Letošní anketu moderovala známá a příjemná moderátorská dvojice Marek Eben a Tereza Kostková. Profesionalita této moderátorské dvojice byla v průběhu večera několikrát prověřena při některých neplánovaných situacích a nutno přiznat, že zrovna ty neplánované situace zaznamenaly největší úspěch.  Slavnostní večer zahájila patronka akce Ilona Csáková novou písní složenou pro hasiče.
Vyhlašování probíhalo letos tak, že se vždy v průběhu medilonku dostavili konkrétní zástupci na pódium, kde byly vyhlášeny vždy první 3 místa. Až do vyhlášení naší kategorie jsme doufali, že se povede alespoň trochu zůročit úsilí a ochotu našich podporovatelů a že bychom mohli získat pro sbor hmotné a finanční ceny. Nicméně tady je jediná slabá chvíle večera a opět po vzoru Járy Cimrmana jsme byli odsunuti na čtvrté, už nebodované místo. Ještě že jsme nůši připravenou hromadu vyhraných cen včas skrytě odložili mimo zraky veřejnosti :-)
Mezi vyhlašováním sborů a jednotek  vystupoval Jožka Šmukař, Ilona Csáková a Helena Vondráčková. V průběhu večera nebyly zveřejněny počty hlasů jednotlivých sborů a až v pondělí bylo možné zjistit kolik hlasů jsme tedy získali. Celkem jsme měli 1037 hlasů, což by v minulém ročníku bohatě stačilo na první místo, ale v letošním ročníku bylo hlasování celkově silnější a a oceněné sbory se pohybovaly v průměru nad 1300 hlasy. Celkové výsledky je možné vidět tady.
Po skončení vyhlašování se všichni přesunuli na slavnostní večeři do hotelu Continental, kde už byla připravena slavnostní večeře.
Okolo jedenácté hodiny večerní jsme vyráželi k domovu a krátce po jedné ranní jsme byli doma v postelích.
Takže bych tímto rád poděkoval všem našim příznivců, kteří byli ochotni nám přispět svým hlasem a dali nám tak šanci na umístění. Děkujeme tedy jednak Jirkovi a Daně Kavkovým, kteří nám pomohli celou akci pro děti uspořádat a jednak všem kdo za náš sbor hlasovali (našim členům a obyvatelům Malých Přílep a jejich známým a příbuzným, členům a obyvatelům okolních obcí a spřátelených sborů, orientačním běžcům, přiznivcům veteriny VeMap, příznivcům firmy Davona, potápěčům a vůbec všem, ke kterým se informace dostala a byli ochotni nám pomoci.
 Samozřejmě mrzí, že se nepodařilo umístit na oceněném místě, tak alespoň můžeme říct, že jsme to zkusili a udělali co jsme uměli. Samozřejmě za úspěch považujeme už postup do finále ankety.

I když jsem se zavázal, že už bych do ankety znova nešel, nebudu říkat že nikdy :-) .

[25.11. 2017 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Pozvánka na slavnostní vyhlášení Ocenění Dobrovolní hasiči roku pro SDH Malé Přílepy Ještě malý zákusek po skvělém jídle U Lucerny Z restaurace se nám ani moc nechtělo odcházet Dvorana rektorátu před zahájením - už teď je tam docela plno V dobré náladě očekáváme vyhlášení Celá naše trojice Scéna za podiem Celá scéna Zahájení večerního programu zajistila patronka akce Ilona Csáková Ilona Csáková s písničkou pro hasiče Jožka Šmukař s kapelou A tady už je vyhlášení naší oblasti (Verča strategicky uprostřed) Ještě pořád nevíme jak to dopadne Těsně před vyhlášením. Moderátorská dvojice Marek Eben a Tereza Kostková (jak Marek Eben poznamenl  Zakončení měla na starost Helena Vondráčková s písní Dlouhá noc 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Petr a Pavel jsou ženy (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru