sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Závod požárnické všestrannosti Malé Přílepy – 14.10.2017

Jak je vidět na množství přihlášených družstev, těší se tato netradiční soutěž velké oblibě, za což jsme samozřejmě velmi rádi.
Start i cíl jsou na dětském hřišti. Soutěží se v kategoriích MH, ženy a muži, přičemž závisí na převažujícím počtu členů v každém družstvu.  5-ti členné hlídky běží po trati označené fáborky a na kontrolních stanovištích plní příslušné úkoly (střelbu ze vzduchovky, základy topografie, uzlování, základy první pomoci, požární ochrana, překonání překážky po vodorovném laně). Letos došlo k drobným změnám u topografických značek.
Družstva běžela ve složení:
MH: Vojta Radechovský, Matěj Špaček, Julča Baštová, Káťa Špačková, Žofka Radechovská
MH: Bětka Kunclová, Honza Kučera, Deniska Ryndová , Lukáš Mejstřík, Lukáš Soukup
ŽENY „A“: Verča Jedličková, Eliška V., Majda Zajíčková, Káťa Zajíčková, Ivana Krbcová
ŽENY „B“: Martin Zajíček, Radka Zajíčková, Verča Kunclová, Bětuška Zajíčková, Zdeňka Vořechová
MUŽI: Martin Tryner, Michal Špaček, Pavel Nejedlý, Honza Libus, Jirka Smíšek

Jak výsledková listina ukazuje, všechna naše družstva nejvíce chybovala ve střelbě. Pro příště je nutné změnit barvu pozadí za špalíčky. Obojí splývalo dohromady.
Vznikla rovněž i nedorozumění při vyhodnocování výsledků závodu. Konkrétně se jednalo o podání protestu kvůli určení azimutu viditelného bodu. Pro nás z toho vyplývá ponaučení řešit případné nejasnosti ihned na místě, neboť v cíli se tento protest řeší obtížně.
Výsledná umístění našich družstev: MH „A“ 3. místo, MH „B“ 1. místo, Muži 1. místo, Ženy „A“ 7. místo, Ženy „B“ 4. místo.
Děkujeme všem soutěžním družstvům za účast a doufáme, že nás navštíví i příští rok.  Velké poděkování patří rovněž i členům domácího sboru za pomoc při pořádání této soutěže, ať už se jedná o obsazení kontrolních stanovišť, úseku prezence a časomíry, či obsluhu kiosku.
 

[14.10. 2017 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

J. Štětka přivítal soutěžní družstva na úvodním nástupu. Zraněná Míša obsluhovala techniku. Občerstvení Členové družstva si na laně můžou pomoci s nástupem Poslední zkouška uzlů Družstvo  Až táámhle poběžíme.... Předstartovní příprava mužů z Malých Přílep Předstartovní příprava pro statečné - muži ze Záluží Družstvo mužů po doběhu do cíle Holky v cíli. Vyhlášení výsledků - družstvo MH Vyhlášení výsledků - družstvo MH Kluci zaslouženě vydřeli 1. místo Skupinovka soutěžních drusžtev z Malých Přílep Výsledková listina - MH Výsledková listina - ŽENY Výsledková listina - MUŽI 
Komentáře

Pavel ( Pohodička ) (14.11. 2017 - 17:06 )
Doplněny výsledkové listiny.Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Jabko a hruška je ovoce (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru