sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Tlustický Srandamatch - 16.9.2017

Účast na soutěži Tlustický Srandamatch je už tradice, a tak jsme tam vyrazili i letos, tentokrát i s družstvem přípravky. Nicméně letos se nám tolik nedařilo, přípravce v útoku zůstal koš v kádi, takže nedokončený útok, u mladších jsme měli po dlouhé době úraz, Eliška Soukupová si pohmoždila palec a zranění si vyžádalo kontrolu a ošetření v Hořovické nemocnici, takže i mladší šli do dalších soutěží s vědomím, že máme z požárního útoku nedokončený pokus. U starších se v útoku dařilo lépe s umístěním na druhém místě.
Tím už smůla prakticky skončila a další soutěže už probíhaly v lepším duchu. V netradiční štafetě skončila přípravka na 3 místě, mladší výrazně zabojovali a umístili se na druhém místě stejně jako starší.
Poslední soutěž byla letos zase formou překvapení. Soutěžilo se ve štafetě družstev, soutěžní dráhy byly rozdělené na několik úseků (2 vedoucí nesli jednoho člena, jeden ze členů měl zavázané oči a druhý ho navigoval, jeden člen se musel přesouvat jen stoupáním a přesouvání dvou desek, dva členové svázaní za ruce zády k sobě, jeden člen se přesouval v „čínských pantoflích“ do cíle.
V této soutěži se podařily velmi hezké výsledky, a to přípravka první místo, mladší první místo a starší druhé místo.
I přes nepodařené útoky se tak nakonec podařilo dosáhnout hezkého umístění, přípravka se umístila na třetím místě, mladším bohužel o kousek utekla medaile a umístili se na čtvrtém místě a starší se umístili na krásném druhém místě. 
 

[16.9. 2017 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Soutěží se o tyto ceny Nástup družstev Nástup soutěžních družstev Příprava na útok Honzík Petráček skáče v pytli k dalšímu závodníkovi Přípravka je plná optimismu Družstvo přípravky Honzík s Dominikem u předávky Po předávce Dominik a Madlenka na další předávce Příprava na platě Vendy má co dělat aby stíhala doběhnout Sebíka Příprava na platě Sebík čeká na vodu Zasloužené ocenění A Vendy pupuje jak nejvíc může U starších se o žebřík postarala Julča s Kačkou Další úsek měl na starosti Honza Kučera Spokojenost s umístěním na prvním místě Skupinovka po vyhlášení výsledků  Rozdělení cen pěkně doma před hasičárnou Matěj s Michalem u džberovky Rozdělení cen pěkně doma před hasičárnou Matěj čeká na vodu I Michal se snaží pumpovat co to jde Na startu soutěže  Připraveni startovat Verča přechází po deskách Honza s Viky budou bojovat na dalším úseku Honza s Viky Soutěž překvapení čekala i na přípravku První úsek soutěže překvapení Na dalším úseku bojují Onra s Jendou Sebík na deskách Přípravka po soutěži 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná jedna a jedna (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru