sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Podzimní kolo hry Plamen 7.10.2017

Jeli osobními auty, takže kromě Pepíka a Michala, ještě zajistil dopravu Honza Kuncl s Veronikou Brabcovou a další auto brala Verča Jedličková. Na místě jsme postavili stan, takže jsme mohli být alespoň trochu schování před větrem.  Naše přípravka (historicky první účast naší přípravky na soutěži Plamen) měla startovní číslo 1 a tak startovala jako první v sestavě Ondra Bartoš, Jenda Kuncl, Anežka Libusová, Kuba Osvald za doprovodu Veroniky.
Mezitím si družstvo starších zaběhlo dvojičky a to v sestavě:
Družstvo A: Žofka Radechovská, Vojta Radechovský, Julča Baštová, Matěj Špaček a Kačka Špačková
Družstvo B: Viktorka Vlčková, Bětka Kunclová, Deniska Ryndová , Verča Kšírová a Adélka Kšírová.
Obě družstva měli štafetu hodně vyrovnanou, až v posledním úseku se áčko dostalo lehce do vedení a získalo lepší čas. Družstvo B mělo 10 trestných bodů za nesprávně položenou proudnici u hydrantu (položili si ji před čáru). Celkově se družstvo umístilo na šestém místě z celkem 22 družstev.
Pro mladší zase nadešel čas startu na ZPV. Nejdříve startovalo naše B družstvo s číslem 5 ve složení (Honza Petráček, Dominik Karásek, Matěj Šmejkal, Max Rulf a Klárka Kubišová). Všichni běželi poprvé, a tak byl hlavní cíl si závod vůbec zkusit zaběhnout. Se startovním číslem 21 pak startovalo družstvo už zkušenějších závodníků ve složení (Eliška Soukupová, Madlenka Priputenová, Betynka Zajíčková, Sebík Karásek a Pavlík Osvald).  I přes nějaké chybičky se naše úderné družstvo umístilo na 8 místě z celkem 24.
Mladší se po doběhu přesunuli na dvojičky. Závod se vyvíjel hezky, nicméně ani jednomu z družstev se nepodařilo správně smotat hadici a tak nás neminula drobná penalizace a s tím související umístění na 10 místě ze 17 družstev. Tím to pro mladší a přípravku dnes končilo, a tak jela první skupinka domů do tepla.
Ve straších jsme měli také dvě želízka v ohni a to družstvo „A“ (Julča Baštová, Matěj Špaček, Vojta Radechovský, Kačka Špačková a Žofka Radechovská) a družstvo „B“ (Adélka Kšírová, Bětka Kunclová, Verča Kšírová, Deniska Ryndová a jelikož jsme chtěli ušetřit Viky, tak nám pomohla Nela z Broum). Obě družstva se chtěla poprat o co nejlepší umístění , což se nakonec podařilo. Záložní družstvo B se umístilo na 15 místě z celkem 32 hlídek a družstvo A atakovalo čelní umístění, protože se dětem podařilo zaběhnout na druhém místě. Takže zejména ve starších žácích máme zase hezky nakročeno do jarního kola.
 

[7.10. 2017 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Příprava přípravky na dvojičky Přípravka na dvojičkách Družstvo mladších A na startu ZPV Mladší startují na trať Dominik Karásek v cíli Drusžtvo mladších dobíhá do cíle ZPV V mladším družstvu panuje veselá atmosféra Sebík na startu dvojiček Mladší na dvojičkách Pavlík a Eliškou ve dvojičkách Na startu se hlási družstvo B starší Družstvo starších A vybíhá na trať Starší v běhu na trať Starší áčko běží do cíle v hezkém čase Naše áčko po doběhu Spokojeni s výkonem 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Petr a Pavel jsou ženy (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru