sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Memoriál Tomáše Balka a Václava Vojty v Hýskově - 16.9.2017

Muži dali dohromady jedno družstvo. Ale bohužel to sobotní ráno měla Majda horečku a Štěpka zablokovaná záda, a tak jsme narychlo řešily, co budeme dělat. Rozhodly jsme se na soutěž jet, že tam se uvidí. Po poradě s klukama byl navržen start mimo soutěž, ale protože na nástupu ostatní družstva žen nebyla proti a ani pořadatelé, vypomohl nám Pavel a Jirka.Všem děkujeme.

Soutěž se skládala ze dvou částí. Tou první byla netradiční štafeta a druhou požární útok. Na úvodním nástupu přivítal velitel soutěže Pavel Cajthaml celkem 9 družstev (5 mužských a 4 družstva žen). Obě části zahajovali muži, neboť jejich útoky byly provedeny na 3B hadice, kdežto ženská družstva běžela pouze na 2B a musely se tak posunout terče. Při všech pokusech byl použit omezovač.

Netradiční štafeta se běžela ve dvojicích a ve dvou úsecích. Na prvním úseku museli soutěžící překonat příčné břevno a muži bariéru, ženy okno. Dále na druhém úseku spojit a rozpojit C hadice a přenést hasičák.

Štafety běžely tyto dvojice:

Jirka Bílý, Martin Tryner

Káťa Zajíčková, Verča Jedličková

Muži poslali na start nejrychlejší dvojici. Povedlo se jim zaběhnout bez výrazných chyb a po štafetách obsadili prozatímní třetí místo.

Z našeho družstva jsme na první úsek s překážkami vyslaly Káťu, která tentokrát zaváhala u okénka, což znamenalo drobné zdržení. Do druhého úseku vyběhla Verča, spojila a rozpojila céčka, položila šikovně hasičák a spěchala do cíle.

Následně, po odstranění překážek, odstartovaly požární útoky.

Naše družstvo mužů běželo ve složení:

koš – Jarda Rynda, sání – Lukáš Konvalinka, stroj – Venda Kšír, béčka – Pavel Nejedlý, rozdělovač – Jirka Bílý, levý proud – Martin Tryner, pravý proud – Honza Libus

Jardovo zaváhání u koše, který neklapnul hned napoprvé způsobilo drobné zdržení vody. Martin své céčko zahodil těsně po opuštění plata, což ho limitovalo při běhu a byl tak metra a půl možná dva od nástřikové čáry. I tak si kluci odvezli celkové 3. místo.

Ženy startovaly ve složení:

koš – Petra Bílá, sání – Ivana Krbcová, stroj – Verča Jedličková, béčka – Pavel Nejedlý, rozdělovač – Eliška Vořechová, levý proud – Jirka Bílý, pravý proud – Káťa Zajíčková

Holky s mužskou pomocí odvedly slušný výkon. Opět mi dělalo problém zlomit savici, tak jsem se s tím chvíli prala.

Děkujeme pořádajícímu SDH za perfektní organizaci , kdy vše na sebe plynule navazovalo.

 

VIDEA

Ženy štafeta

Muži štafeta

Ženy požární útok

Muži požární útok

 

 

[16.9. 2017 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Probírání taktiky Eliška přebírá ceny za 3. místo Pavel přebírá ceny za 3. místo. Společná fotka obou družstev. Chybí Verča, která spěchala na soutěž MH. Naše výhra. Výsledková listina - ženy. Výsledková listina - muži. Placení pokut Přesun pod střechu Pokračujeme v domácí hasičárně Mrzáček a jubilantka v jednom Venda v tréninku Luňák pózuje médiím 
Komentáře

Pavel ( Pohodička ) (3.10. 2017 - 21:13 )
Doplněno několik momentek a také videa. :-)Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Telefonem se zatloukaj hřebíky (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru