sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

MH – Soutěž „ O Putovní pohár SDH Malé Přílepy“ – 9.9.2017

Předcházelo tomu maximální nasazení soutěžící drobotiny (a starších žáků) i neutuchající povzbuzování rodičů i ostatních diváků. Samozřejmě vyhráli všichni zúčastnění a všem přítomným, místním i přespolním, je třeba poděkovat.


K výrazným momentům letošního ročníku patřilo i „pokřtění“ a premiéra nové stavby - zahradní restaurace, která se v plném provozu osvědčila a potvrdila svoji opodstatněnost. Přílepští i jejich hosté tak získali nový důstojný stánek pro pořádání společenských akci i k uskladňování materiálu hasičů a fotbalistů. Tak ať nám slouží a na viděnou příště - pod střechou i na sluníčku!

Text a foto: Zdeněk Smíšek

[9.9. 2017 - Smíšek Zdeněk]

Fotogalerie

Úvodní nástup družstev  Naše mladší družstvo MH. Verča a Matěj pomáhají mladším s přípravou plata. Netrpělivé očekávání výsledků nebo možná Pavel vypráví nějaké vtípky :-) Naše starší družstvo MH. Nutná podpora fanoušků pod novým přístřeškem. Radka má medaile vzorně připravené. Slavnostní dekorování. Předání poháru za 1. místo. A zároven předání i putovního poháru. Na dětském hřišti bylo rušno. Společná fotka všech našich družstev MH. Královské dělení :-) 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná šest bez tří (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru