sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Okrsková soutěž – Hýskov 13.5.2017

První částí soutěže byl běh na 100 metrů s překážkami (bariéra, kladina, rozdělovač), kdy se počítají tři nejlepší časy.

Ženy

Veronika Jedličková                                       

Eliška V.

Míša Nejedlá

Petra Bílá   

 

Muži

Martin Tryner

Jan Libus

Jirka Bílý

Lukáš Konvalinka

 

Družstvo mužů zaběhlo stovky bez výraznějších zaváhání. U družstva žen si to Verča namířila k sousednímu rozdělovači, neboť přes dav diváků nebyl ten správný dobře vidět. Naštěstí reagovala rychle, připojila na náš a doběhla. Pétě nevyšel krok před překážkou, zavadila a spadla. Ale nevzdala to, zabojovala a doběhla.

Naše družstvo mužů startovalo ve složení:

koš – Jarda Rynda, sání – Lukáš Konvalinka, stroj – Venda Kšír, béčka – Pavel Nejedlý, rozdělovač – Jirka Bílý, levý proud – Jan Libus, pravý proud – Martin Tryner

Muži svůj útok rozběhli výborně, vše jim dokonale klaplo. Do Okresního kola tak postupuji z druhého místa, o 12 setin vteřiny za první Chyňavou.

Ženy nastupovaly k plnění požárního útoku v tomto složení:

koš – Míša Nejedlá, sání – Ivana Krbcová, stroj – Radka Zajíčková, béčka – Majda Zajíčková, rozdělovač – Eliška V, levý proud – Štěpánka Vořechová, pravý proud – Veronika Jedličková

Nabrat se nám povedlo velmi rychle, voda se dostala až do proudnic, objevil se malý pramínek a dál nic ….. ztratily jsme ji. Vykoukl nám totiž koš z kádě a nasál vzduch. Vodu se nakonec podařilo do proudů dotlačit a sestříknout terče. Z okrskové soutěže jsme si tedy odvezly 3. místo. Všechna tři ženská družstva postoupila do Okresního kola.

Po vyhlášení výsledků a následném focení jsme ještě poseděli. Nejprve to vypadalo na slušnou bouřku. Ovšem ne v našich družstvech. To se jen honily černé mraky a hřímalo. A nakonec ani nezapršelo.

Videa

Ženy požární útok

Muži požární útok

Štafeta Veronika

Štafeta Eliška

Štafeta Míša

Štafeta Petra

Štafeta Martin

Štafeta Honza

Štafeta Jirka

Štafeta Lukáš

 

[13.5. 2017 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Verča si připravuje rotky... ...zdolává překážku.... ...a kladinu. Holky zřejmě losují, která půjde k Vendovi první na masáž :-) Eliška se chystá na svůj pokus. Rychlík Jenda Jirka při přeskoku bariéry. Péťa se po pádu rychle zvedla a běžela dál. Lukáš na kladině. Netrpělivé čekání....zadaří se? Ještě umístit mašinu a příprava plata může začít. Muži při přípravě plata. Muži při přípravě plata. Majda, Štěpka a Eliška při přípravě plata. Družstvo žen před startem. Odstartováno. Nabrat se nám podařilo skvěle. Ivča přebírá ceny za 3. místo. Pavel přebírá ceny za 2. místo. Závěrečný nástup Soutěžní družstvo mužů. Soutěžní družstvo žen. Obě soutěžní družstva. Posezení po soutěži. Výsledková listina - muži Výsledková listina - ženy 
Komentáře

jirka bílý (22.5. 2017 - 21:22 )
Trapák no!

Míša (17.5. 2017 - 20:41 )
Pro Pepa Vyskoč - Děkujeme za názor, ale příště bude lepší napsat své pravé jméno a neskrývat se pod "pseudonymem". O takové příspívající na těchto stránkách nestojíme!

Pepa Vyskoč (17.5. 2017 - 14:52 )
Ta mašina mít ruce tak strojnice dostala pěkných pár facek :-))

Pavel ( Pohodička ) (14.5. 2017 - 19:07 )
Po rekordním čase, ve kterém byl vytvořen článek od Ivči, přináším další rekordní počin, a to doplnění videí od naší dvorní kameramanky Radky! :D Díky! Ještě si dovolím připomenout perfektní organizaci a plynulost celé soutěže, o kterou se postarali domácí pořadatelé. Díky! :-)Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Z brambory je ohryzek jako z jablka (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru