sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

SUPERVÍKEND – Hasičský bál a Dětský maškarní karneval – 25. - 26.2.2017

Úvodního slova se ujal kulturní referent Pavel Nejedlý, který všechny přítomné přivítal vlastní složenou básničkou a zároveň vyhlásil první tanec večera – Přílepský oves. Prodalo se celkem 139 vstupenek. Do tomboly se podařilo nashromáždit hodně pěkných cen. Za věnované ceny děkujeme všem sponzorům a členům sboru. Velmi si toho vážíme. K tanci a poslechu hrála Hudba Ing. Petra Jungmanna, při které se všichni skvěle bavili až do pozdních nočních hodin.

Po sobotním dospěláckém bálu si své sny mohly splnit i děti. Na dvě hodiny schovaly svou pravou tvář za pěknou masku. Skupinka členů sboru se tedy znovu sešla na sále u Vořechů, kam začali přinášet veškeré soutěžní rekvizity a sladkosti. Rovněž bylo nutné nafouknout množství balónků a rozvěsit draky, které vyrobili mladí hasiči během podzimních schůzek. Veškerou zábavu řídil klaun Pohodička, který neúnavně (a hlavně po předešlém bálu!!!) vymýšlel soutěže, odměňoval děti, tančil a neustále všechny přítomné bavil. Dokonce i někteří dospělí zatoužili po návratu do dětských let, proto se převlékli za skřítky. Se zajímavou zápletkou se objevila královna Elizabeth XVII., která na sále ztratila prsten a prosila děti o pomoc při hledání.Vše dopadlo samozřejmě šťastně (jako v pohádce), prsten byl nalezen a děli obdržely sladké odměny.

 

[2.3. 2017 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Příprava sálu a tomboly Hasičský bál - Míša a Ivča Hasičský bál - střážci pokladu Hasičský bál  Půlnoční foto Prodej tomboly Dámy a Eliščiny koktejly Klaun Pohodička v akci na dětském karnevalu Oblíbená toaleťáková soutěž Mumie Jede, jede mašinka... I velcí mají své sny.... 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná pět bez dvou (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru