sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902
Uložení vodníka Pepíka k zimnímu spánku – 10.12.2016

Sraz účastníků byl přímo na hrázi jezera. Novinkou ovšem bylo posunutí začátku akce na čtvrtou hodinu odpolední. Pozdější tma pak dodala úplně jinou atmosféru, než v letech předcházejících. Slova se ujal hrázný, který příznivce vodníka přivítal, nastínil průběh akce a informoval širokou veřejnost o rostoucím počtu kachní populace na jezeře.

Pro získání vánoční nálady zahrála Míša několik koled, samozřejmě v doprovodu vokalistek a sboru složeného ze všech přítomných diváků.  

Zároveň při této příležitosti proběhlo, v režii manželů Kavkových, vyhlášení „Obecního přeboru v orientačním běhu“. Před zraky diváků vodnické akce tak byli oceněni nejlepší místní borci, většinou z řad našeho sboru.

Velký dík opět patří všem, kteří se na akci podíleli a pomohli při stavbě stánků a následném úklidu.

 

[10.12. 2016 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Jirka griloval klobásky... Honza, Pavel a Čáník obsluhovali ve stánku. Začátek byl v 16 h. Příznivců vodníka Pepíka se sešlo hodně. Míša zahrála koledy. Všichni přítomní si s chutí zazpívali. Zpívá celá rodina :-) Hrázný podal výroční zprávu o stavu jezera. Až mávnu, můžeš Pepíka odnést. Fanynky vodníka Pepíka. Zkouška zimního trůnu, zda je dostatečně pohodlný... Vyhlášení obecního přeboru. Společná fotka oceněných borců. 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná jedna a jedna (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru