sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902
Rozlučka se soutěžní sezónou – 12.11.2016

Sešli jsme se tedy ve Fořtovně a poseděli u dobrého jídla a pití. Stejně jako v loňském roce se o pohoštění postaralo dámské osazenstvo a pití si vzali na starost muži.

Překvapení opět nachystal Pavel. Jeho prezentace, které ukazovaly průřez soutěžemi, byly opět dechberoucí a mnohdy velmi dramatické.  Opět jsme si připomněli chvíle, díky kterým jsme znovu vyhráli okrskové poháry v obou kategoriích.  Děkujeme našim kameramanům a kameramankám, jež pro dokonalé záběry neváhali lézt do výšek či běžet zároveň se soutěžním družstvem.

Zároveň byl za rok 2016 nově udělen titul „Univerzál roku“, jehož prvním držitelem se stal Venda Kšír. S detailními podmínkami, které vedou k získání tohoto titulu, seznámí budoucí uchazeče náš kulturní referent.

Bavili jsme se až do nočních hodin, někteří možná ještě déle…

VIDEA

SDH Malé Přílepy - průřez soutěžní sezonou 2016

SDH Malé Přílepy - zdravotní stav soutěžních družstev v sezoně 2016

 

[12.11. 2016 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Přivítání členů Stará garda diskutuje Největší šajby Děvčata kmitala v zázemí Slušná zásobička Barman Vojta Tak co bych Vám k tomu ještě řekl Výjimečná chvilka klidu Promítání No, fakt. Vyhráli jsme to potřetí v řadě. Učitelnice :-) Tak šup, pózujeme. Zábava je v plném proudu. Maskování. No tak já si teda ještě vezmu chlebíček. Plníme pohár. Starosta připíjí mezi prvními, samozřejmě. Zajoch uvězněný v poháru. Tak teda na zdraví. Parta hic. Tak Václave, gratuluji. Póza pro bulvární časopis. Sousedé. Sousedé podruhé. Mlask ... Tak cink. Budoucí naděje sboru. Taneční kreace juniorů. A taneční kreace podruhé. Tak na naše zdraví. A jedéééém. A sakra, tunel ... Vlez mi na záda ... :-) Honza to roztancovával ... To jsme my! Finále StarDance. Co k tomu dodat ... Pan vrchní už uklízí ... Těsně před koncem. Tak čau a jdeme domů ... Je tam ještě něco na umytí? Tak já si dám teda buchtu. Na, koštni to víno. Uklízečka. Hlavně, že je sranda. Tak já bych si dal ještě jedno. 
Komentáře

Pavel ( Pohodička ) (29.11. 2016 - 20:44 )
Také jsem vložil obě videa, která jsem prezentoval na rozlučce. První, „vážné“ téma, je průřez soutěžní sezonou 2016. Pozor, toto video je návykové, obzvlášť v druhé polovině. :D A jako vždy druhé, „humorné až recesistické“, kterým je zdravotní stav soutěžních družstev v sezoně 2016. :D Zde jsem si vypůjčil diagnózy věhlasných lékařských kapacit, jakými byli např. MUDr. Sova, nebo MUDr. Štrosmajer. :-) Pokud by měl někdo zájem, mohu obě videa poskytnout v plném rozlišení.

Pavel ( Pohodička ) (29.11. 2016 - 20:38 )
Tak, vážení přátelé. Konečně se mi podařilo shromáždit veškeré fotografie z rozlučky a hlavně provést jejich důslednou cenzuru. :-) Takže jsou na webu jen ty nejvýstavnější kousky, abyste se jako nedivili. :D. Taky jsem přidal několik fotografií z nedělního uklízení, které jen podtrhují skvělou atmosféru. :-)Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná pět bez dvou (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru