sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Závod požárnické všestrannosti Malé Přílepy – 15.10.2016

Start i cíl jsou na dětském hřišti. Soutěží se v kategoriích MH, ženy a muži, přičemž závisí na převažujícím počtu členů v každém družstvu. 5-ti členné hlídky běží po trati označené fáborky a na kontrolních stanovištích plní příslušné úkoly (střelbu ze vzduchovky, základy topografie, uzlování, základy první pomoci, požární ochrana, překonání překážky po vodorovném laně). V letošním roce byla trasa pozměněna. Některá družstva dokonce zabloudila a musela se vracet na stanoviště nebo se vrátila na hřiště z jiného směru.

Družstva běžela ve složení:

MH: Vojta Radechovský, Matěj Špaček, Majda Zajíčková, Káťa Špačková, Honza Kučera

MH: Adélka Kšírová, Bětka Kunclová, Verča Kšírová, Žofka Radechovská, Viktorka Vlčková

ŽENY „A“: Míša Nejedlá, Eliška V., Štěpánka Vořechová, Káťa Zajíčková, Verča Jedličková

ŽENY „B“: Zdeňka Vořechová, Radka Zajíčková, Ivana Krbcová, Pavel Nejedlý, Venda Kšír

MUŽI: Jirka Bílý, Martin Tryner, Michal Špaček, Martin Zajíček, Míša Nejedlá

Muži opět řešili rébus v sestavě. Protože byl závod o týden posunut, měli někteří členové naplánovány jiné aktivity. Opravdu hodně chtěli závodit, tak jim vypomohla Míša, která si nejprve odběhla závod za ženy a po několika minutách běžela znovu. Klobouk dolů, že měla dost sil na další okruh. Ve výsledkové listině je detailně zobrazeno, při jakých úkolech naše družstva chybovala a kde se jim naopak dařilo na výbornou.  Nutno dodat, že družstvo „B“ bylo složeno ze soutěžících po různých zraněních (s výjimkou Radky). Novinkou letošního ročníku byly medaile (místo pohárů) pro všechny kategorie.

Děkujeme všem soutěžním družstvům za účast a doufáme, že nás navštíví i příští rok.  Velké poděkování patří rovněž i členům domácího sboru za pomoc při pořádání této soutěže, ať už se jedná o obsazení kontrolních stanovišť, úseku prezence a časomíry, či obsluhu kiosku.

 

[20.10. 2016 - Krbcová Ivana]

Přiložené soubory

Výsledky ZPV Malé Přílepy 2016 - kategorie MH
Výsledky ZPV Malé Přílepy 2016 - kategorie ženy
Výsledky ZPV Malé Přílepy 2016 - kategorie muži

Fotogalerie

Starší žáci Malé Přílepy družstvo  Družstvo žen Malé Přílepy  Asi nejvíc vystajlovaný družstvo žen pod pseudonymem Five Blue Ladies Na start nám uteklo i několik svěřenců doktora Sovy -  Malé Přílepy  Družstvo bude soutěžit pod pečlivým dohledem světoznámých lékařských kapacit Lazaretní družstvo vyráží bojovat o umístění Družstvo mužů Družstvo Zaječov  Družstvo mužů ze Záluží Mladá generace - soupeři z Hýskova Předávání ocenění za první místo družstvu MH Malé Přílepy  Letos byly medaile i v dospěláckých kategoriích - ženy Malé Přílepy  Vítězné družstvo kategorie žen za SDH Broumy Předání ocenění za druhé místo v kategorii mužů - Malé Přílepy  Univerzální závodnice Míša Vítězné družstvo mužů (i když to podle složení tak nevypadá) v zastoupení -Zaječov  Družstvo žen Malé Přílepy  Dospělácká družstva Malých Přílep Skupinovka závodníků Malých Přílepy napříč kategoriemi včetně malých budoucích závodníků Dětská družstva Malých Přílep Radost z pohárů je veliká Eliška a Štěpka testují pravost medailí. A tolik se nás letos sešlo (ve skutečnosti ještě o něco víc) O občerstvení bylo skvěle postaráno. Úspěch se musí oslavit. Výsledková listina - MH starší Výsledková listina - ženy. Výsledková listina - muži. 
Komentáře

neznámý (23.10. 2016 - 14:15 )
Aj tak jsme stále frajeri :D

neznámý (22.10. 2016 - 23:13 )
Aj tak jsme stále frajeri :DPřidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná jedna a jedna (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru