sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902
MH - Soutěž o pohár na Berounce - 3.9.2016
Do Stradonic jsme vyrazili s jedním mladším a jedním starším družstvem se tak trochu soutěžně zahřát. Letošní načasování proběhlo skvěle a tak mohla soutěž začít hned po ukončení dospěláckých pokusů a krátké úpravě hřiště. Stejně jako minulý rok i letos jsme se domluvili na dvou soutěžních pokusech a soutěžní klání nakonec skončilo druhým místem družstva mladších a prvním místem družstva starších.
Mladší soutěžili v sestavě: Pavlík Kšír, Eliška Soukupová, Lukáš Mejstřík, Žofka Radechovská, Denisa Ryndová, Matěj Hron a Lukáš Soukup.
Starší sestava: Matěj Špaček, Vojta Radechovský, Žofka Radechovská, Honza Kučera, Kačka Špačková, Adélka Kšírová, a Julča Baštová.
 
[5.9. 2016 - Špaček Michal]

Fotogalerie

Příprava na platě Jak to asi dopadne? Útok družstva mladších Lukáš Soukup a Matěj Hron stříkají na terče pod dohledem Žofky Mentální příprava družstva starších Honza s Bětkou u přípravy rozdělovače Žofka připravuje proud Družstvo starších do útoku Příprava mladších na druhý pokus Příprava mladších na druhý pokus Nástřiky při druhém pokusu Výsledková listina MH Nástup před vyhlášením výsledků Skupinovka po soutěži 1 Skupinovka po soutěži 2 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná jedna a jedna (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru