sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Dětský den - 4.6.2016

O uplynulém víkendu uspořádali hasiči dětský soutěžní den. Pěkné počasí přilákalo na hřiště téměř 60 dětí v doprovodu rodičů či prarodičů. Děti byly opět rozděleny do skupin podle věku. Všichni se s radostí a zápalem pustili do zábavného soutěžení, při kterém museli překonat několik stanovišť s různými úkoly a prokázat své sportovní dovednosti.

Velkému zájmu dětí a dospělých se rovněž těšili v kiosku, kde byla tentokrát přidána novinka do sortimentu  -  párek v rohlíku a po všech se jen zaprášilo. Těžko říci, zda to bylo oblíbeností této pochutiny nebo milou obsluhou.

Poděkování patří všem, kteří se podíleli na přípravě celého dne nejen v sobotu, ale i při páteční přípravě a kompletaci výher.

Děkujeme také dětem za účast, protože bez nich by to prostě nešlo a rodičům za doprovod, povzbuzování a hlavně fandění.

Zároveň SDH Malé Přílepy děkuje všem sponzorům a členům za podporu.

 

Foto: Martin Zajíček

 

[10.6. 2016 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Zahajovací porada Pohled na zázemí Včelař pan Veverka Řadíme se Rybičky rybáři jedou Skokan roku Překonání překážky Chůze na chůdách Střelba ze vzduchovky Lanové centrum A už to sviští A jde se Ještě trochu nahoru Pekelné soustředění Vodní sporty Diváci Tak co já ti provedu Hod na plechovky To je sranda Skok přes laťku Hasičská disciplína A je to v pytli Tak co já si vyberu Závěrečné vyhodnocení Tak copak si vybereš Že bych si vzal míč? 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná tři a sedm (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru