sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Brigáda ve Fořtovně – 29.5.2016

Po účasti v Okresním kole v Chyňavě a následném posezení, jsme se v neděli ráno začali trousit k hasičárně, abychom uklidili prostory a uvedli hasičárnu do původního stavu. Trousila se většina aktérů. Až na drobné výjimky, kterým jejich zdravotní stav bohužel nedovolil opustit lůžko. :-)

To už byl v plné práci záchranář Voříšek, který se rozhodl vyhlásit válku vlaštovkám, které nám soustavně znečišťují fasádu hasičárny a Fořtovny. Na opakované výzvy k přestěhování vlaštovky nedbaly, a tak musely být jejich garsonky vyvlastněny a zlikvidovány. K tomu výborně posloužil vysokotlaký čistič a několik žebříků. Jelikož se Voříšek ráno vrátil ze zaměstnání na HZS Beroun, nehrozilo, že by dostal závrať, a proto nebylo nutné ho jistit. :-) Na závěr své mise pak na nejvíc oblíbené destinace nalepil „protivlaštovčí“ zábrany a ceduli „prodáno“.

Na tento adrenalinový počin už se nedokázal dívat Hrázný a znovu roztopil gril, který jsme již jednou uklidili. Čímž vše začalo nanovo. :-)

 

[1.6. 2016 - Pavel Nejedlý]

Fotogalerie

Příprava výškové techniky Voříšek v akci Už se splachuje Vodomil Hrázný se vrhá do díla Zase plno lidí Bez komentáře Bez komentáře Čáník nese králíka 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Jabko a hruška je ovoce (ano/ne)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru