sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Okrsková soutěž v Chyňavě - 14.5.2016

Soutěž okrsku Chyňava se konala za příznivého počasí, ovšem s nepříjemným větrem.

Za náš sbor se zúčastnila dvě družstva – muži a ženy.

První částí soutěže byl běh na 100 metrů s překážkami ( bariéra, kladina, rozdělovač ), kdy se počítají tři nejlepší časy.

Ženy

Míša Nejedlá ( 29,27 s )

Veronika Jedličková ( 31,65 s )                                      

Eliška V. ( 27,94 s )

Petra Bílá ( 34,55 s )

Muži

Jan Libus ( 23,94 s )

Jirka Bílý ( 22,63 s )

Martin Tryner ( 28,53 s )

Lukáš Konvalinka ( 24,34 s )

Všem našim soutěžícím se stovky podařilo celkem dobře zaběhnout.  Martina trochu zdrželo špatné zapojení na rozdělovač a musel se proto vrátit. Jirka se po přeskoku bariéry nějak zamotal, což ho rozhodilo a se štěstím seskočil z kladiny těsně za čáru. Elišce se ještě před kladinou rozmotala hadice a tak ji táhla za sebou.

Naše družstvo mužů startovalo ve složení:

koš – Jarda Rynda, sání – Lukáš Konvalinka, stroj – Martin Štětka, béčka – Venda Kšír, rozdělovač – Jirka Bílý, levý proud – Jan Libus, pravý proud – Martin Tryner

Mužský útok byl výborně rozběhnutý, ale bohužel počasí proudařům ( všem, nejen našim ) moc nepřálo. Vál silnější vítr, a tak přes rozstřikující se vodu nebylo vidět. Výsledný čas byl 33,73 s.  V celkovém pořadí si muži vysoutěžili 2. místo a postup do Okresního kola.

Ženy nastupovaly k plnění požárního útoku v tomto složení:

koš – Petra Bílá, sání – Míša Nejedlá, stroj – Radka Zajíčková, béčka – Zdeňka Vořechová, rozdělovač – Eliška V., levý proud – Štěpánka Vořechová, pravý proud – Veronika Jedličková

Holkám se povedlo skvěle nabrat. Verča, která běžela svůj úplně první útok, se zdržela s céčkem na platě. Naštěstí Radka měla od stroje přehled a pustila vodu, až když byla Verča dostatečně daleko.  Obě proudařky měly problém s větrem, který zhoršoval nastříkání terčů. Z okrskové soutěže jsem si tedy odvezly 3. místo. Všechna tři ženská družstva postoupila do Okresního kola.

I přes menší počet zúčastněných okrskových sborů se soutěž vydařila. Družstvům Lhotky a Žloukovic se nepodařilo dát dohromady dostatečný počet soutěžících.

Po ukončení jsme ještě poseděli a domlouvali se na Okresní kolo, které se uskuteční 28. května opět v Chyňavě.  V družstvu mužů nastalo nominování z řad skrytých rezerv, jejichž konečný počet stále ještě není znám. Doufejme, že výsledná nominace se do úterý podaří. A možná nás i překvapí.

Video z útoku žen  

Video z útoku mužů

[15.5. 2016 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Válečná porada Pořádně se protáhni, podívej se na mě, jak jsem dopadl ... Nehrající kapitáni vypisují přihlášky  Tři ze sedmi statečných Velitelský štáb soutěže Soustředěný Martin Martin na kladině Míša bere rotky Honza se připravuje na svůj pokus Veronika si rovná rotky Jirka plně soustředěn Eliška při svém pokusu Lukáš na bariéře Petra na příčném břevně Petra bere rotky Muži se připravují na útok Muži se stále připravují Byl čas i na pózičky  Pohled ležícího fotografa A je odstartováno Rozběhnuto bylo náramně, ale ... Ženy se připravují na svůj pokus Ženy se stále připravují A hurá k terčům Eliška to kontroluje od rozdělovače Vyhodnocení Společná fotka Tak pánové, píšu si pokuty ... Dobrá nálada nás neopouští Fotografka Posezení po soutěži Po namáhavém běhu je potřeba doplnit kalorie Když řízek, tak jedině na sádle Domácí diváci vs. Malé Přílepy Čí Avie asi odjížděla jako poslední? Odjíždíme Velitelský můstek Výsledková listina 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Jabko a hruška je ovoce (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru