sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Vodník aneb zahájení letní sezóny na jezeře - 7.5.2016

A máme tu jaro! Jak se pozná? Příroda ožívá a vzduch voní jinak. Není tedy divu, že i vodník Pepík zatoužil posadit se na svůj úplně nový trůn, který mu přichystala parta konstruktérů jezerních trůnů. Nyní tak může až do zimy vládnout přílepskému jezeru a vítat davy turistů.

I v letošním roce se sešlo před hostincem „U Vořechů“ mnoho Pepíkových příznivců. Všechny přítomné opět přivítal Hrázný v doprovodu dvou krásných víl – lesní a vodní.  Společně tak vyvolali paní Vořechovou, která jim ze svého zimního azylu vrátila vodníka.  Letošní akce přilákala ještě jednoho hosta. Tentokrát ovšem netáhl na Bělehrad, ale k jezeru. Ano, čtete správně. Pohodička dokonale využil své indispozice. V převleku Dobrého vojáka Švejka a v doprovodu paní Milerové se rázem ujal velení v čele průvodu.

U jezera byl připraven stánek s občerstvením a s milou obsluhou a k ještě lepší náladě vyhrávala kapela „Vlasovci“.  Všichni si tuto akci užili, bavili se a již se těší na další zajímavý ročník.

 

[10.5. 2016 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Sraz všech účastníků byl u hospody Na Bělehrad! Hrázný a jeho pomocníci a pomocnice Vodník Pepík opouští své zimoviště A jedééém Víly v průvodu Čelo průvodu Takže u jezera to bude probíhat asi takhle ... Krátká porada Vodník už je na svém místě Úvodní kolečko Pohled do areálu Grilovači Fanoušci Kapela Vlasovci Obsluha ve stánku Klobásky a hermelíny chutnaly Kulturní vystoupení Pohled na strážce a jeho jezero Mrzák, nemrzák, bylo veselo Co se vyprávělo na lavičce ... Úklid 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Jablko je z masa (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru