sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Valná hromada SDH MP za rok 2015

Starosta sboru, Josef Štětka, přivítal členy SDH MP, dále hosty z řad okrskových sborů a OSH, místostarostu obce Chyňava p. Milana Hrudku a ostatní účastníky.  Dalším vzácným hostem byl plk. Mgr. Milan Novák, ředitel Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje – územního odboru Beroun.

Zprávu o činnosti sboru přednesla I. Krbcová,  zprávu o činnosti MH M. Špaček, zprávu o hospodaření J. Hřebík, zprávu revizorů účtu L. Konvalinka. Plán činnosti na rok 2016 přednesl P. Nejedlý.

Starosta sboru rovněž informoval o členské základně, která čítá celkem 111 členů, z čehož je 59 mužů, 25 žen a 27 dětí.  Nejmladší členkou je Alžběta Zajíčková (7 let) a nejstarším členem p. Stanislav Veverka (78 let). Nejdéle je členem sboru pan Václav Petráček, a to již od roku 1956. Průměrný věk členů je 38 let.

Novými členy se v r. 2015 stali:

dospělí - Jan Libus, Martin Zajíček a Luboš Kuzma

MH - Jiří Biskup, Matěj Hron, Adéla Šmídová, Alžběta Zajíčková

 

Dále byla předána i ocenění členům sboru.

Obě družstva, ženy i muži, obdržela okrskové poháry za vítězství v Lize okrsku Chyňava.

Velmi si vážíme zdravic, poděkování za činnost a přání do nového roku od místostarosty obce Chyňava, zástupce OSH, zástupců okrskových sborů a ostatních hostů. Děkujeme.

 

[10.1. 2016 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Valná hromada SDH MP Valná hromada SDH MP Členové výboru Vzácným hostem byl plk. Mgr. Milan Novák Předání poháru za 1. místo v Lize okrsku Předání poháru za 1. místo v Lize okrsku Slovo má starosta SDH Zdravice - SDH Žloukovice Zdravice - SDH Lhotka Zdravice - SDH Hýskov Zdravice - SDH Železná Zdravice - SDH Otročiněves Zdravice - SDH Malé Přílepy Modré Zdravice - SDH Stradonice Zdravice a poděkování od p. Milana Hrudky - místostarosty obce Chyňava Zdravice a poděkování od paní Olgy Kobilkové Je vám teplo, děvčata? :-) Oslava s pohárem Oslava s pohárem Zdenička a Eliška Společné foto 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: Bačkora je pokrývka hlavy (ano/ne)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru