sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

MH Soutěž Zimní hry v Zadní Třebani 24.1.2015

Na první soutěž v novém roce jsme vyjeli do Zadní Třebaně, kde místní sbor připravil pro mladé hasiče pestrý soutěžní program.
Na soutěž pětičlenných družstev jsme vyrazili s jedním družstvem mladších ve složení Matěj Špaček, Bětka Kunclová, Vojta Radechovský, Kačka Špačková, Míša Stehlíková a Žofka Radechovská (každou disciplínu plnilo 5 závodníků, ale mohli se střídat takže si každý zasoutěžil) a družstvo starších ve složení Kačka Zajíčková, Martina Stehlíková, Majda Zajíčková, Julča Melicharová a Julča Baštová.
Na místě na obě družstva čekalo celkem 17 soutěžních stanovišť, takže měly děti o zábavu postaráno na několik hodin.
 Do soutěže jsme vyslali naše nejlepší želízka a tak jsme doufali v umístění na medailových místech. Při vyhlašování výsledků jsme s napětím sledovali, jak se postupně posouváme výš a výš, ceny se přebírají ostatní družstva a šance na přední umístění se stále zvyšuje. Družstvo mladších se umístilo na krásném druhém místě a družstvo starších dokonce na místě nejvyšším prvním.
Hasiči ze Zadní Třebaně připravili pro děti skvělý soutěžní půlden plný hezkých soutěží a za to jim patří dík.

[24.1. 2015 - Špaček Michal]

Fotogalerie

V soutěži ve škrábání brambor na čas občas tekla i krev Vědomostní kvíz potrápil nejedno družstvo Foukání balónků na čas Shazování kuželek hadicí Sestavení puzzlí nebyl žádný problém Nedočkavé očekávání jakého místa se nám vlastně podařilo dosáhnout V kategorii starší žáci si zaslouženě vybojovali první místo Zato mladší se museli spokojit s místem druhým. Společná fotka obou družstev 
Komentáře

Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná dva bez jedné (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru