sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902

Kalendář událostí

Závod požárnické všestrannosti Malé Přílepy – 10.10.2015

Již 5. rokem pořádá náš sbor „Závod požárnické všestrannosti“, jehož start i cíl jsou na dětském hřišti. Soutěží se v kategoriích MH, ženy a muži, přičemž závisí na převažujícím počtu členů v každém družstvu. 5-ti členné hlídky běží po trati označené fáborky a na kontrolních stanovištích plní příslušné úkoly (střelbu ze vzduchovky, základy topografie, uzlování, základy první pomoci, požární ochrana, překonání překážky po vodorovném laně).

Kluci se ještě minulý týden snažili poskládat dvě družstva, ale bohužel marně, na trať vyběhlo pouze jedno. Holkám vypomohl Pavel, který se okamžitě jmenoval velitelem družstva a rozděloval taktické pokyny. Nebyl by to on, kdyby si pro všechny přítomné, a pro své družstvo obzvlášť, něco nepřipravil. Ve snaze povzbudit holky ve střelbě si připravil kratší scénku na motiv nám všem tolik známých Mayovek. Nevím, zda se holky zvuku věhlasné opakovačky henryovky spíše nezalekly, protože právě střelba je značně potrápila. Ostatní úkoly splnily bravurně, bez trestných bodů. Rovněž i mladí přílepští hasiči pokazili pouze střelbu. Kluci také chybovali při střelbě a dokonce i tam, kde to snad nikdo nečekal – na stanovišti zdravovědy při obvazu kolena.

Do domácí hasičárny se tedy uloží poháry za 1. místo MH a mužů a 2. místo žen.

Družstva běžela ve složení:

MH: Vojta Radechovský, Matěj Špaček, Majda Zajíčková, Káťa Špačková, Honza Kučera

ŽENY: Míša Nejedlá, Pavel Nejedlý, Eliška V., Štěpánka Vořechová, Káťa Zajíčková

MUŽI: Jirka Bílý, Martin Tryner, Jan Libus, Jirka Smíšek, Michal Špaček

 

Klobouk dolů před všemi soutěžícími, kteří se zúčastnili. Někteří se dokonce vydali ze všech sil a za obrovské podpory ostatních doběhli do cíle.

Děkujeme tedy všem soutěžním družstvům a jejich realizačním týmům za účast. Dále členům domácího sboru za pomoc při pořádání této soutěže, ať už se jedná o obsazení kontrolních stanovišť, úseku prezence a časomíry, či obsluhu kiosku.

 

Motivační video: www.youtube.com/watch?v=vHDKdsMsFjo&feature=youtu.be

 

[10.10. 2015 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Pavel se jmenoval velitelem družstva.... ...a ihned začal rozdávat pokyny. Nějaké námitky? Úvodní nástup Úvodní nástup Družstvo mladých hasičů startuje  Ještě poslední kopec a poslední disciplína Družstvo žen při střelbě  Vojta šel jako první Družstvo žen při střelbě Kačka na laně Následovaný Kačkou Majda na laně Pak se přidala i Majda Jako poslední šel Matěj Děvčata před poslední disciplínou Míša překonává překážku. Děvčata v cíli Kluci vyrážejí do terénu. Po návratu na dětské hřiště čekají na plnění dalšího úkolu. Martin na laně Honza Jirka Káťa a Vojta přebírají ceny za 1. místo v kategorii MH. Eliška přebírá pohár za 2. místo. Jirka přebírá pohár za 1. místo. Závěrečný nástup Soutěžní družstvo žen Družstvo děvčat včetně nové blíže nespecifikované tmavovlasé členky Soutěžní družstvo mužů Družstvo mužů Obě soutěžní družstva. Obě soutěžní družstva Štěpka a Eliška oslavují. Zázemí kiosku Výsledková listina MH Výsledková listina ženy Výsledková listina muži 
Komentáře

Pavel ( Pohodička ) (12.10. 2015 - 16:58 )
Dovolil jsem si vložit odkaz na motivační video, kterým jsem se snažil vyburcovat „svůj tým“ před startem. :-) Zřejmě jsem to však úplně správně neodhadl a děvčata jsem přemotivoval. :-) I tak se druhé místo počítá. Takže díky holky a zase někdy. :-)Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná pět bez dvou (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2021 - SDH Malé Přílepy -- by/hosting Udger s.r.o.
RSS | Nahoru