sbor dobrovolných hasičů malé přílepy

Sbor dobrovolných hasičů založen v roce 1902
Zahájení letní sezony na jezeře

Pepíkových příznivců se na hrázi jezera sešlo mnoho. Je vidět, že tato akce, která se během několika let již stala tradicí, přesáhla hranice samotného berounského okresu a vodníkův fanklub se zdárně rozrůstá. Již překročil hranice hlavního města Prahy.

Všechny přítomné nejprve přivítal jeden z organizátorů, Pavel „Pohodička“ Nejedlý, který nastínil program celé akce a zároveň pozval přihlížející do stánku, odkud se linula vůně grilovaných klobásek.  Najednou však oči Pepíkových fanoušků směřovaly směrem dolů, nově jmenovanou ulicí Járy Cimrmana, odkud velkolepě a v doprovodu své družiny s Hrázným v čele, přijížděl vodník Pepík. V raftu, neseném místními siláky, nebyl zdaleka sám – společnost mu dělali dva další vodníci a jedna vodní víla. Hrázný, Zdeněk Smíšek, se okamžitě ujal slova, ale vzhledem k hlasové indispozici, byl nucen využít služeb tlumočníka Petra Kšíra, který ovšem překládal zhruba každé páté slovo.  Aby z tohoto proslovu měli také něco diváci v posledních řadách, přiběhla pohotově Míša s mikrofonem. Poté byl vodník předán do rukou kaskadéra Voříška a usazen na svůj trůn, odkud bude mít až do prosince náležitý přehled.

 Tím ovšem zábava nekončila, ba právě začala. Z mnoha skupinek byl slyšet smích, což znamená, že se všichni dobře bavili až do pozdních odpoledních hodin. Organizátoři tedy mohou mít radost, že se jejích dílo vydařilo. Po úklidu a zhodnocení akce se již pomalu blížilo jiné téma večera – hokejové mistrovství světa.  Teď už všichni známe výsledek, tak radost z úspěšného dne může být ještě o to větší…..

 

Opět vkládám soutěžní otázku o sladkou odměnu:

 Kteří dva vodníci a jedna vodní víla jeli v raftu?

 

[2.5. 2015 - Krbcová Ivana]

Fotogalerie

Klobásky griloval Jirka Nejedlý. Obsluha stánku - Čáník, Pavel, Honza, Petr Pepíkovy fanynky Úvodního slova se ujal Pohodička. Velkolepý příjezd vodníka Pepíka Raft byl nesen přílepskými siláky. Hrázný zdraví příznivce vodníka Pepíka. Voříšek a Hrázný Kvůli hlasové indispozici byl zapotřebí mikrofon. Kaskadér Voříšek usazuje Pepíka na vodnický trůn. Pepík již vládne svému jezeru. Vodníkova garda. Příznivci vodníka Pepíka 
Komentáře

Zdeněk :) (5.5. 2015 - 19:21 )
...Petřík, Pavlík a Míša! Nebo ne? Zeptám se Hráznýho.

Michal (4.5. 2015 - 07:27 )
Já to teda vím, ale dám šanci ostatním čtenářům, protože jsem to věděl už dopředu. Díky za článek.Přidat komentář
Autor
Text komentáře
spam kontrola: kolik se rovná šest bez tří (zadej číslo jako výsledek)

© 2008-2017 - SDH Malé Přílepy -- by Frubil s.r.o. -- hosting sprava-siti.net
RSS | Nahoru